[ad_1]

ناوالنی متهم به نقض شرایط آزمایشی هنگام معالجه در آلمان پس از مسمومیت با عامل اعصاب Novichock در پرونده ادعایی فساد مربوط به سال 2014 است. از آنجا که 44 ساله پس از ده ماه در حبس خانگی به سر می برد ، باید مجبور به خدمت شود 2 سال و 8 ماه زندان.

کارکنان ناوالنی خواستار اعتراض فوری در مسکو شدند در واکنش به این حکم ، تیم ناوالنی خواستار “اعتراض فوری در مسکو” شدند. در توئیتی که صندوق مبارزه با فساد اداری منتشر کرده است ، آمده است: “اکنون به میدان دل مانجو بیایید! کشور ما کاملاً غیرقانونی شده است ، ما باید با آن مخالفت کنیم.”

انگلیس خواستار آزادی فوری است در همین حال ، از طرف دولت انگلیس نیز تقاضای “آزادی فوری و بدون قید و شرط” ناوالنی از بوریس جانسون شده است. لندن همچنین در بیانیه ای به امضای وزیر امور خارجه دومینیک راآب خواستار آزادی “همه تظاهرکنندگان و روزنامه نگاران مسالمت آمیز” شد که طی هفته های اخیر در روسیه دستگیر شدند. راآب می نویسد: “حکم انحرافی امروز ما ، به جای افراد مسول ، قربانی مسمومیت است و نشان می دهد که چگونه روسیه حتی در ابتدایی ترین تعهدات مورد نیاز هر یک از اعضای جامعه بین المللی عمل نمی کند.”

ایالات متحده: ما در مورد پاسخ روسیه با متفقین هماهنگی خواهیم کرد برای ارزیابی روش هایی که روسیه می تواند در قبال آنچه در پرونده ناوالنی اتفاق می افتد پاسخگو باشد ، ایالات متحده متحدان خود را هماهنگ خواهد کرد. آنتونی بلینکن ، وزیر امور خارجه ایالات متحده گفت که همین مورد برای هزاران بازداشت در روزهای اخیر اعمال می شود.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *