[ad_1]

میراث ترامپ، قیمتش چنده؟ همیشه رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده به ثروت خود معروف استاگرچه تحقیقات اخیر در مورد نیویورک تایمز برخی از نگرانی ها را در مورد وضعیت واقعی مالی سرمایه دار مطرح کرد. به نظر می رسد دارایی های ترامپ در چند سال اخیر ریاست جمهوری آسیب دیده است. امور مالی او به نظر می رسد که آنها نازک شده اند ، و به نظر می رسد دیگر مانند گذشته نیستند ، همچنین به لطف ویروس کرونا که به سرمایه گذاری های آنها ضربه وارد کرده است.

همچنین مقاله را بخوانید -> “کیف هسته ای” چیست و چه چیزی را شامل می شود: غیر از “دکمه ها” برای استقرار جنگ هسته ای

میراث بز

دارایی های ترامپ ، آیا او واقعاً یک میلیاردر است؟ چگونه ثروتمند شویم

دونالد ترامپ، متولد 1946 ، با اطمینان نمی توان گفت مردی از هیچ جا: پدر در واقع بود تاجر ثروتمند آمریکایی. با این حال ، هر دو ، همانطور که وی توضیح می دهد ، روی دو نقطه مختلف در یک بخش متمرکز شده اند “پول”: ترامپ جونیور او ملک های لوکس می سازد ، در حالی که پدرش همیشه در ساخت خانه در مناطق محبوب تر تمرکز کرده است. فارغ التحصیل رشته اقتصاد و دارایی در مدرسه تجارت وارتون ، ترامپ شروع به سرمایه گذاری در املاک و مستغلات با مشاغل خانوادگی کرد: الیزابت ترامپ و پسر. مشاغلی که در بروکلین ، کوئینز و استیتن آیلند خانه و آپارتمان اجاره کرده است. نقطه عطف زمانی که پدر ترامپ جوان را در یکی از پروژه های خود قرار داد: دهکده Swifton در سینسیناتی ، که به لطف مهارت های این کار 6.7 میلیارد دلار فروخته شد. در سال 1971 ، ترامپ تصمیم گرفت از پدرش جدا شود و در ثروتمندترین منطقه نیویورک سرمایه گذاری کند: منهتن جذاب. و این ضربه موفق شد: “یک مثال برای همه صدق می کند: تبدیل هتل Commodore که اکنون از کار افتاده است به هتل Grand Hyatt تبدیل شده است. پروژه ای که به او کمک کرد 40 سال تخفیف مالیاتی از مقامات مالیاتی نیویورک برای احیای ساختمانی که اکنون در آستانه تخریب است ، دریافت کند. “ همیشه می نویسد “پول”. ثروت ترامپ را می توان در برنامه تلویزیونی «شاگرد» نیز یافت که به مدیر اجازه می دهد نام خود را به یک مارک تجاری تبدیل کند. اما بیایید به میراث اساسی برسیم.

“طبق محاسبات ما ، او یک میلیاردر است و 2.5 میلیارد دلار دارایی دارد.”

آیا واقعاً ترامپ آنقدر ثروتمند است؟ پاسخ از آنجاست فوربس: “طبق محاسبات ما ، او یک میلیاردر با ثروت 2.5 میلیارد دلار است. نمونه کارهای آن ، که شامل ساختمانهای تجاری ، زمین های گلف و علائم تجاری است ، بدون بدهی تقریباً 3.66 میلیارد دلار ارزش دارد. رئیس جمهور بدهی عادلانه ای در حدود 1.13 میلیارد دلار دارد که برای جذب ارزش خالص کمتر از 1 میلیارد دلار کافی نیست. “ هرکسی که می خواهد اطلاعات بیشتری کسب کند می تواند مطالعه کند مقاله طولانی (اینجا) در مجله معروف اقتصاد ایالات متحده منتشر شده است. مقاله را نیز بخوانید -> ترامپ “ظالم ، ریاکار و دروغگو” ، صوتی مخفی از خواهرش ظاهر می شود: “او در دانشگاه تقلب کرد”


نمایش پست ها:
602[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *