[ad_1]

روز بعد، ساکتی مقاله جدیدی نوشت برای اعلام خبر در مورد فعالیت های ماتئو رنزی است باراک اوباما علیه ترامپ. منبع ماریا زاک ، رئیس انجمن ملل در عمل و لابی گر از طرف ترامپ است که معتقد است که عملیات خرابکاری باید “با هماهنگی ژنرال ایتالیایی کلودیو گراتزیانو در طبقه دوم سفارت انجام شود (آمریکایی ، اد) ، به كمك یك عامل سرویس های مخفی ایتالیا استفانو سرافینی “. ژنرال بنا به درخواست آیزنبرگ ، سفیر فوق الذكر آمریكا ، لئوناردو را تحت فشار قرار می دهد. تز هك – حداقل در نسخه راه اندازی مجدد توسط ساچتی – توسط آرتورو د الیامسئول مدیریت امنیت IT برای خود لئوناردو اسپا ، دسامبر گذشته بازداشت شد. همانطور که در بیانیه مطبوعاتی منتشر شده توسط پلیس ایتالیا آمده است، “تحقیقات نشان داده است که تقریباً برای دو سال (بین ماه مه 2015 تا ژانویه 2017) ، ساختارهای IT Leonardo SpA تحت تأثیر یک حمله سایبری هدفمند و مداوم قرار گرفته اند (معروف به Advanced Persistent Threat یا APT) ، با نصب در سیستم های هدف ، شبکه ها و ماشین ها کد مخربی با هدف ایجاد و حفظ کانال های ارتباطی فعال مناسب برای توزیع بی صدا از مقدار قابل توجهی از داده ها و اطلاعات طبقه بندی شده به عنوان دارای ارزش شرکت قابل توجه است. “بنابراین ، اقدامات هک کردن حتی سه سال قبل از انتخابات ایالات متحده اتفاق افتاد و بنابراین واقعاً غیرممکن است که فکر کنیم D’Elia می تواند کاری به این داستان داشته باشد (در اینجا گزارش از رویترز)

این فرضیه نیز توسط آلفيو د اورسو، وکیلی که همه چیز را به عنوان “سوگند نامه” یا اظهاراتی که دارای ارزش اثبات در ایالات متحده است سیاه و سفید قرار داده است. در اظهار نامه ادعایی ، که وجود آن هرگز تأیید نشده است ، د الیا به هک علیه ترامپ متهم است. با این حال ، این فرضیه توسط نیکولا ناپونیلو ، وکیل هکر ، برای فرستنده ارسال شد: “این یک اختراع ناب است. من کاملاً انکار می کنم که D’Elia قبلاً با این وکیل ناشناخته ، D’Urso ارتباط داشته است. این یک افسانه است که مبایعه نامه ای وجود دارد. این واقعیت نیست که اطلاعات سرقت شده وجود دارد ، این درست نیست که مشتری من اطلاعاتی درباره آنچه اتفاق افتاده است یا در سال 2019 اتفاق نیفتاده است. غیر از اینکه او از ابتدای دسامبر در زندان بوده است ، ، بین سال های 2015 و 2017 رخ داده است. “

اظهارات D’Urso با وجود جعلی بودن ، در چندین صفحه مربوط به Q-Anon از سر گرفته شد ، چه در ایتالیا و چه در خارج از کشور. کهکشان Q بزرگتر و بزرگتر می شود. مخلوط کردن جعلی با واقعی. به گفته ساتز ، سازنده توطئه ادعایی سوئیس علیه ترامپ ، این جنبش “هم مثبت و هم منفی است. من معتقدم بسیاری از افراد درگیر ، میهن پرستان آمریکایی که پیروی می کنند جنبش Q-Anon، آنها افراد فوق العاده خوبی هستند ، افرادی با اعتماد به نفس ، افرادی که خواهان جهانی بهتر هستند ، افرادی که خواهان صداقت و فساد بیشتر هستند ، افرادی که دیگر کودک کشی نمی خواهند و از قاچاق بین المللی خردسالان جلوگیری می کنند. “اما واقعیت اغلب متفاوت است. پیروان Q-Anon غالباً به جهانی موازی از فرقه های آدرنوکروم و شیطانی اعتقاد دارند و این منجر به حرکات شدید می شود ، مانند زمانی که ادگار مدیسون ولش 28 ساله در 4 دسامبر 2016 به دنباله دار Pizza Pong شلیک کرد ، جایی که نظریه Pizzagate یک فرقه شیطان پرست و شیطانی ادعا می کند که کودکان را به منظور تجاوز به عنف پنهان نگه می دارد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *