[ad_1]

یکی از حامیان رئیس جمهور آمریکا دونالد ترامپ ، که پس از درگیری دستگیر شد الف Capitol Hill در 6 ژانویه ، او در خانه خود در خودکشی کرد آلفارتا ، گرجستان بیایید بدن بی جان کریستوفر استنتون جورجیا، یک بانکدار 53 ساله ، همسرش در زیرزمین خانه بود ، که بلافاصله با فریاد تلفنی خواستار کمک شد: “همه جا خون است ، به من کمک کن”. همانطور که گزارش شده است ایمیل روزانه، که توانست اسناد مربوط به پرونده را بررسی کند ، مرد با خودکشی کرد شلیک به سینه. پلیس پس از آزمایشات انجام شده توسط یک متخصص پزشکی از شهرستان فولتون ، اتفاقات روز دوشنبه را تأیید کرد. محققان همچنین دو اسلحه نیمه اتوماتیک SKS را از خانه مقتول خارج کردند.

كریستوفر استنتون جورجیا اندكی پس از حمله به مقر مقر بازداشت شد کاپیتول ، جایی که مجلس و مجلس سنا در واشنگتن دی سی واقع شده است. گرجستان به دلیل مشارکت مستقیم در اعتراضات در ساختمان متوقف نشد ، اما بعداً در شب به دلیل عدم رعایت قانون انجام شد مقررات حکومت نظامی وخاموشی در ساعت معین شب تحمیل شده توسط شهردار موریل بوئزر به دلیل اعتراضات. در حال حاضر شرایط مرگ مشخص نیست ، اما همچنان ادامه دارد تحقیق و بررسی برای بازگرداندن پویایی آنچه اتفاق افتاده است. مطبوعات با اداره پلیس آلفارتا هنوز اطلاعات بیشتری در این باره ارائه نداده اند.

آنچه مسلم است این است که درگیری در 6 ژانویه در پایتخت ستاره ها و راه راه آنها در سالهای اخیر تاریخ آمریکا را مشخص کرده اند. تاکنون دست کم 82 نفر دستگیر شده و بیش از 55 نفر به دلیل قیام در اعتراض به تصویب جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری آمریکا. با این حال ، پنج قربانی وجود دارد. یک مانیفست ، اشلی بابیت، هنگام تلاش برای صعود از پنجره شکسته روی درب محصور در نزدیکی اتاق کشته شد. شورشیان دیگر در اثر “فوریت های پزشکی” و یک افسر ، برایان سیکنیک “هنگام زخمی شدن” هنگام پاسخ به حمله جان خود را از دست دادند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *