[ad_1]

افراط گرایان حامی ترامپ که به کاپیتول هیل ، مقر کنگره آمریکا در 6 ژانویه حمله کردند ، می خواستند قانونگذاران و سناتورها را “دستگیر و به طور بالقوه بکشند”: به گفته برخی از قضات فدرال آریزونا و تگزاس ، یکی از آنها به عنوان مدرک نقل شد توسط جیک آنجلی ، پیرو “شمنی” QAnon ، در دفتر ریاست جمهوری سنا. در بیانیه ای خطاب به مایک پنس ، معاون رئیس جمهور ، که ریاست جلسه مشترک اتاق ها را دارد تا پیروزی جو بایدن را تأیید کند ، گفت: “فقط زمان لازم است.”

این یادداشت با درخواست “جیکوب چانزلی” به یادداشتی از دادستانی پیوست، نام شمن ، در زندان باقی می ماند زیرا ، به گفته وی ، خطر فرار زیاد است. دادستان ققنوس گفت: “شواهد محکمی وجود دارد ، از جمله سخنان و اعمال خود چانسلی در پایتخت ، که نشان می دهد شورشیان قصد داشتند اعضای پارلمان و دولت را دستگیر و بکشند.” این فرضیه توسط همکارانش در فورت ورث ، تگزاس ، مبنی بر اینکه یک جانباز نیروی هوایی که با دستبندهای پلاستیکی دستگیر شده بود ، قصد “گروگان گیری” را داشت. به گفته معاون دادستان جی ویمر ، سرهنگ دوم لاری راندال بروک “می خواست اعضای دولت ایالات متحده را آدم ربایی کند ، بندهایش را ببندد ، محاکمه کند.”

براک که هم اکنون در بازداشت خانگی به سر می برد ، در کاپیتول جاودانه شد روز بعد به نیویورکر گفت: “تجهیزات نظامی با کلاه ایمنی و جلیقه ضد گلوله در حالی که دستبندهای پلاستیکی را در دست داشت:” آنها را روی زمین پیدا کردم و می خواستم آنها را به یک افسر پلیس تحویل دهم ، اما آنها را فراموش کردم. “شمن” تسلیم مقامات ققنوس شده و در حال حاضر در زندان فدرال قرنطینه است و آزمایش آزمایش کوید مثبت است. وی از طریق وکیل جدید خود ، آلبرت واتکینز ، از دونالد ترامپ خواست تا او را در شرایط شدید برای ریاست جمهوری عفو کند. واتکینز ، وکیل مشهور سنت لوئیس که قبلاً برای سایر مشتریان عالی از جمله مارک و پاتریشیا مک کلوسکی ، زوجی که تابستان گذشته با اسلحه و اسلحه تهدید کردند ، بخشش کرد ، گفت: “او به تماسش پاسخ داده بود.” معترضین سیاه زندگی مهم از مقابل خانه های خود راهپیمایی کردند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *