[ad_1]

امروز یک روز حساس برای رئیس جمهور خواهد بود دونالد ترامپ و برای همه ایالات متحده است. دوربین Stars and Stripes در واقع طی چند ساعت آینده اولین مراحل را برای پرسیدن انجام می دهد حذف از سرمایه دار بزرگ سابق بعد درگیری ها در تاریخ 6 ژانویه گذشته در تپه کاپیتول رخ دادهنگامی که هزاران هوادار وی در اعتراض به تصویب پیروزی آلمان به پایتخت حمله کردند جو بایدن در انتخابات ریاست جمهوری سال 2020. یکی از تاریک ترین صفحات تاریخ آمریکا ، همانطور که کارشناسان تعریف کرده اند ، و رئیس جمهور تازه انتخاب شده ، که صریحاً از “تروریسم داخلی” تحریک شده توسط خود ترامپ صحبت می کند ، “که بالاتر از قانون نیست”.

برکناری یا استیضاح ترامپ: اولتیماتوم dem

نه فقط. در صورت معاون رئیس جمهور مایک پنس و دولت از برکناری ترامپ از سمت خودداری خواهد کرد ، با اشاره به اصلاحیه 25، دقیقاً ده روز پس از روی کار آمدن بایدن ، روند استیضاح رئیس جمهور ، که به عنوان دوره فنی نیز شناخته می شود استیضاح. این دومین رویه از نوع خود برای رئیس جمهور پس از به اصطلاح است بندر اوکراین. رئیس مجلس ، دموکرات ، نانسی پلوسی شب گذشته در نامه ای به همکاران خود این اولتیماتوم را ارائه داد و ترامپ را تهدیدی فوری برای کشور توصیف کرد. اما امروز چه اتفاقی خواهد افتاد؟

برنامه روز در اتاق بازرگانی ایالات متحده

در چند ساعت آینده ، اتاق یکی را در دستور کار قرار خواهد داد وضوح غیر الزام آور که از پنس می خواهد با مراجعه به اصلاحیه 25 ، رئیس جمهور را ناتوان اعلام و وی را برکنار کند. در این صورت چرخشی بین رئیس جمهور و معاون موقت ایجاد خواهد شد. همانطور که انتظار می رود اگر اتفاق نظر وجود نداشته باشد ، رای گیری فردا انجام می شود. پنس که قبلاً هرگز درباره این موضوع صحبت نکرده است ، اکنون “24 ساعت” فرصت دارد تا به آنها پاسخ دهد. پلوسی اعلام کرد که این اتاق “با ارائه متن استیضاح در دادگاه ادامه خواهد یافت” ، که توسط 195 معاون مترقی از مجموع 222 نفر به امضا رسیده است. در جایگاه تو اما بسیاری از دموکرات ها در مورد اواسط هفته صحبت می کنند. “برای محافظت از مردم ما قانون اساسي مال ماست دموکراسی ، ما فوراً عمل خواهیم کرد زیرا این رئیس جمهور تهدیدی برای هر دوی ماست. حتی با گذشت روزها ، وحشت حمله رئیس جمهور به دموکراسی ما در حال افزایش است و ما به آن نیاز داریم. “عمل فوری“، رهبر دموکرات ها نوشت. در همین حال ، فقط فردا ، سه شنبه ، 12 ژانویه ، ترامپ جلسه جدیدی را برگزار می کند رالی در شهر آلامو ، در تگزاس ، چند مایلی مرز ، درست زیر یک هفته از آخرین سخنرانی او ، که درگیری ها را در واشنگتن آغاز کرد.

بعد از این چه خواهد شد

بنابراین ، اتاق می تواند روز سه شنبه یا چهارشنبه به استیضاح رای دهد. در آن زمان هنوز مشخص نبود که چه اتفاقی خواهد افتاد. یک فرضیه ارسال به سنا از رویه بعد از اولین 100 روز ریاست جمهوری جو بایدن ، به رئیس جمهور منتخب اجازه دهد چراغ سبز انتصابات خود در دولت را به دست بیاورد و اولویت های برنامه خود ، یعنی کووید ، را کنترل کند که از نظر تعداد رکورد مرگ و میر و عفونت ، و اقتصادی نزدیک به سقوط از کنترل خارج است. هدف اکنون رسیدن غافلگیرکننده در 20 ژانویه ، روز تحلیف بایدن در کاخ سفید با سوگند دادن به کاپیتول است که با تهدیدهای گروه های افراطی که می تواند درگیری های شدید جدیدی را ایجاد کند ، کنترل خواهد شد.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *