[ad_1]

جو بایدن ، رئیس جمهور ایالات متحده ، دکمه قرمز استفاده شده توسط دونالد ترامپ ، سلف خود را از دفتر بیضی شکل حذف کرد.

کابینت بیضی

آنجا مراسم تحلیف جو بایدن در چهل و ششمین رئیس جمهور ایالات متحده در روز چهارشنبه ، 20 ژانویه 2021 برگزار شد. پس از سوگند ، رئیس جمهور جدید بلافاصله متعهد شد که تغییرات را انجام دهد و بخش قابل توجهی از میراث باقی مانده از سلف خود را لغو کند ، با امضای 17 دستورالعمل اجرایی.

با این حال ، تغییرات ایجاد شده توسط بایدن در ظاهر نیز تأثیرگذار است پژوهش بیضی شکل، که جدایی جدیدی از دولت قبلی ایجاد می کند.

بایدن دکمه قرمز ترامپ را بیرون می کشد

پس از گسترش عکس که تصور کن جو بایدن در دفتر بیضی شکل به قصد امضای 17 سفارشی که اندکی قبل از افتتاح رسمی دولت جدید ایالات متحده اعلام شده است، خبرنگار تایمز رادیو تام نیوتن دون من متوجه چیز متفاوتی شدم.

در واقع ، این مرد مشهور توسط دفتر بزرگ رئیس جمهور آمریکا حذف شد دکمه قرمز تحت تعقیب دونالد ترامپ جمهوری خواه در دوره ریاست جمهوری خود بود.

این دکمه ، برخلاف آنچه تصور می شود ، برای دستورات یا هشدارها از هر نوع استفاده نشده است ، اما توسط رئیس جمهور معزول برای استفاده کوکا کولا سبک.

در همین رابطه ، همان روزنامه نگار تام نیوتن دان در پستی که در حساب توئیتر خود منتشر کرد گفت “مصاحبه با دونال ترامپ، در شرکت همکار تیم شیپمن از روزنامه ساندی تایمز ، در سال 2019 برگزار شد.

به همین مناسبت ، رئیس جمهور دکمه را فشار داد و دو خبرنگار نسبت به آنچه اتفاق افتاد بسیار احمق بودند.

در حقیقت ، دان در خودش است توییت کردن وی می نویسد: «ما شیفته کلیک انجام شده توسط دکمه قرمز شدیم. سرانجام ، ترامپ او را در آغوش گرفت و ساقی بلافاصله یک کک سبک را روی بشقاب نقره ای آورد. او اکنون رفته است