[ad_1]

همه چیز آماده است واشنگتن برای روز بازیگری ، روزی که رئیس جمهور جدید سوگند یاد کرد جو بایدن، که به تاریخ 20 ژانویه از ساعت 5.30 بعد از ظهر (به وقت ایتالیا) در پایتخت زره پوش برگزار می شود پاندمی و از ترس شورش پس از حمله 6 ژانویه ، زمانی که صدها طرفدار آن ترامپ آنها اشغال کردند کنگره. در آستانه روی کار آمدن ، جلسه دیگری برای دولت جدید فرا می رسد: بایدن در واقع منصوب شده است دستیار دبیر (معاون وزیر) سلامت راشل لوینکه پس از آن اولین شخص خواهد بود تغییر جنسیت در دفتر فدرال توسط تایید شود سنا.

آنجا اطفال او در سال 2017 توسط فرماندار منصوب شد تام ولف دبیر بهداشت پنسیلوانیا جایی که در ماههای اخیر این صورت دولت بوده است که به این بیماری واکنش نشان می دهد کووید. “دکتر راشل لوین ساختمان را اداره خواهد کرد رهبری و دانش گسترده ای که برای مقابله با بیماری همه گیر نیاز داریم نژاد، دین ، گرایش جنسیبایدن گفت: “هویت یا معلولیت جنسیتی.” لوین این “یک انتخاب تاریخی و کاملاً واجد شرایط برای کمک به تعهد بهداشتی دولت ما است.” بایدن منصوب وزیر بهداشت خاویر بیتزر، نماینده دموکراتیک اسپانیایی، و تیمی را برای هماهنگی با یکدیگر جمع کرده است جف زینت، برای پاسخ ویروس کرونا با متخصصان و کارشناسان اپیدمیولوژیک. همچنین آنتونی اره، کارگردان انستیتوی ملی آلرژی و بیماریهای عفونی، در هماهنگی نزدیک با دولت به کار خود ادامه خواهد داد بایدن.

ترس از روز سوگند – برای واشنگتن پست، به تصرف اسناد رسید پلیس فدرال، L ‘Fbi به نیروهای امنیتی مختلفی که در مراسم افتتاحیه شرکت داشتند هشدار داد جو بایدن به واشنگتن افراط گرایان راست گرا با آنها تماس گرفتند آنون – ایدئولوژی توطئه ed برانداز – در مورد امکان مبدل کردن خود به عنوان سربازان گارد ملی و آسیب پذیری های شهر را برای آسیب رساندن ارزیابی کنیدروز روی کار آمدن.

در گزارشFbi در مورد “گرگهای تنها” و طرفداران آنها صحبت می کند آنون قصد رفتن به واشنگتنو می گوید که او به دنبال پرتاب کردن مردم است نقشه های شهر و ما در مورد نکاتی که می توانید هیجان ایجاد کنید و به شبکه امنیتی نفوذ کنید بحث کردیم. با این حال ، وی افزود دفتر تحقیقات فدرال، حتی در رسانه های مربوط به محیطی که حمله کرده است کاپیتول این مکالمات در تاریخ 6 ژانویه ضبط شده است ، هیچ نشانه ای از “تهدید خاص” وجود ندارد.
این روزنامه می نویسد که جزئیات مربوط به اقدامات و مکانهای ایجاد شده در گفتگوها وجود دارد ، اما بنا به درخواست آنها آنها را منتشر نخواهد کردFbi.

واقعیت بین المللی – اخبار بین المللی از پایتخت های اصلی و پرونده Mediapart

از ilfattoquotidiano.it پشتیبانی کنید: هرگز در این لحظه دوست ندارید
ما به شما احتیاج داریم.

در این هفته های همه گیر ، ما روزنامه نگاران ، اگر وظیفه خود را وظیفه شناسانه انجام دهیم ، در حال انجام یک خدمات عمومی هستیم. به همین دلیل ، هر روز در اینجا در ilfattoquotidiano.it مفتخریم که صدها محتوای جدید را به صورت رایگان به همه شهروندان ارائه می دهیم: اخبار ، اطلاعات اختصاصی ، مصاحبه با کارشناسان ، نظرسنجی ها ، فیلم ها و موارد دیگر. با این حال ، همه این کارها هزینه های اقتصادی زیادی دارد. تبلیغات ، در زمانی که اقتصاد راکد است ، درآمد محدودی را ارائه می دهد. با پیکان دسترسی همخوانی ندارد. به همین دلیل از کسانی که این سطور را می خوانند می خواهم از ما حمایت کنند. حداقل مشارکت با قیمت کاپوچینو در هفته ، که برای کار ما ضروری است ، به ما کمک کنید.
به یک کاربر پشتیبانی تبدیل شوید اینجا کلیک کنید.

با تشکر
پیتر گومز

اما اکنون ما کسانی هستیم که به شما احتیاج داریم. چون کار ما قیمت دارد. ما افتخار می کنیم که هر روز می توانیم صدها محتوای جدید را به صورت رایگان به همه شهروندان ارائه دهیم. اما تبلیغات در زمانی که اقتصاد در حال رکود است درآمد محدودی را ارائه می دهد. با رونق دسترسی به ilfattoquotidiano.it مطابقت ندارد. به همین دلیل است که از شما می خواهیم با حداقل مشارکت برابر با قیمت یک کاپوچینو در هفته از ما حمایت کنید. مبلغ کمی اما اساسی برای کار ما. به ما کمک کن
کاربر پشتیبانی شوید!

با سپاس
پیتر گومز


ilFattoquotidiano.it

اکنون پشتیبانی کنید


پرداخت های موجود

مقاله قبلی

پاتریک زکی در زندان خواهد ماند: قضات بازداشت وی را برای 15 روز دیگر تمدید کردند

بعدی
[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *