[ad_1]

ترامپ (Depositphotos)

این مسیری است که قبلاً هرگز 101 عضوی از آن قدم نگذاشته اند سنا برای تصمیم گیری در مورد اینکه آیا رئیس جمهور سابق ایالات متحده او مقصر قیام است.

هیچ رئیس جمهور آمریکا قبلاً دونالد جی ترامپ برای 232 سال تاریخ وی با دو پرونده استیضاح روبرو شده است. هیچ کس به دلیل اتهاماتی مانند “تحریک داوطلبانه خشونت علیه دولت.” ایالات متحده“در کلماتی که” تشویق و که به طور قابل پیش بینی منجر به اعمال غیر قانونی است که در انجام شد پایتخت در واشنگتن

همچنین این واقعیت بی سابقه است که متهم پس از ترک قدرت باید با مجازات روبرو شود. “این قبلا هرگز اتفاق نیفتاده است” عبارتی است که ما اغلب از روز 8 فوریه می شنویم سنا بحث استیضاح ترامپ.

بنابراین تابلویی که می گوید “راهی که قبلاً هرگز نبوده است” از کجا هدایت می شود؟ برخی از پاسخ ها مشخص است ، برخی دیگر کمتر: به عنوان مثال ، دو سوم از پاسخ ها سنا تصویب استیضاح. و اینکه هیچ گونه دستگیری و حبس برای رئیس جمهور سابق وجود نخواهد داشت ، اما در آینده وی ممکن است هر منصب عمومی را ممنوع کند.

کارمندانی که به نمایندگی از نانسی پلوسی وقایع 6 ژانویه و سخنان ترامپ پیشینیان آنها باید بتوانند ثابت کنند که این دو واقعه به هم مرتبط هستند. آنها نیازی به اثبات وجود اراده روشنی برای تحریک خشونت ندارند: فقط ارتباط را ثابت کنید.

سنا در حال حاضر بین 50 دموکرات و 50 جمهوریخواه تقسیم شده است: معاون رئیس جمهور تعادل را می سنجد کامالا هریس. اگر همه دموکرات ها به استیضاح رای مثبت دهند ، برای انجام این کار به 17 جمهوریخواه احتیاج دارند. واشنگتن پست سناریوهای احتمالی را تصور می کند و می گوید که تاکنون 42 سناتور موافق هستند ، 20 سناتور می توانند – از این تعداد 14 جمهوریخواه – 28 (همه جمهوریخواهان) مخالف هستند: هشت نفر چیزی اعلام نکرده اند. اما به نظر می رسد روند غالب نه گفتن است.

س questionsالات آشکار زیادی وجود دارد: فقط در طی یک ماه ، آیا محققان می توانند مدارک کافی برای تأیید ادعاها جمع کنند؟ و رئیس جمهور برای دفاع از نامش شایسته دفاع کند تا مانع از ریختن گل و لای بر او و حزبی شود که اگر رأی موافق وجود دارد ، رسماً آن را رهبری می کند؟ و آیا سناتورهای جمهوری خواه که ناامن هستند طبق وجدان خود رأی می دهند یا بر اساس نشانه های حزب؟ فقط زمان می تواند به این سالات پاسخ دهد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *