[ad_1]

اطمینان حاصل کنید که نماینده کنگره شما به نفع جمهوری ایستاده است

استفان موشر – NewsSiteNews – واشنگتن دی سی – 4 ژانویه 2021

ما در تاریخ در روند خلقت زندگی می کنیم و این برای دل ضعف نیست. آنچه در طی یکی دو هفته آینده اتفاق می افتد احتمالاً سرنوشت جمهوری ما را رقم خواهد زد. برای نسلهای بعدی نوشته خواهد شد و مورد بحث قرار خواهد گرفت.

خبر خوب این است که با ادامه جمع شدن شواهد انکار ناپذیر درباره تقلب گسترده در انتخابات ، همه چیز در جهت ما حرکت می کند.

با وجود بهترین تلاش های میچ مک کانل رهبر اکثریت سنا برای حفظ آنها ، جمهوریخواهان در سنای ایالات متحده شروع به دفاع از ترامپ می کنند.

سناتور جاش هاولی هفته گذشته “رقص را باز کرد” ، ارتباطات که ادعا می کند لیست رای دهندگان بایدن را که توسط کشورهای مورد مناقشه ارسال شده است به چالش کشیده است.

بعد اومد سناتور تد کروز با ده سناتور دیگر که گفتند از اعتراض سناتور هاولی حمایت می کنند.

در مورد اتاق ، تعداد مخالفان به سادگی افزایش یافته است. رئیس ستاد کل مارک میدوز روز یکشنبه گفت که بیش از صد جمهوریخواه اعتراض خواهند کرد. برخی تخمین ها آنها در مورد بیش از 140 ، بیش از دو سوم کل صحبت می کنند کاکوس.

با اصرار قانون گذاران عصبانی به مداخله ، تعداد آنها در هر دو اتاق همچنان افزایش خواهد یافت. همه باید اطمینان حاصل کنند که نمایندگان کنگره و دو سناتور آنها ، اگر جمهوری خواه باشند ، متعهد به ایستادن و مخالفت با لیست “سرقت شده” بایدن هستند.

در اعتراض تاریخی قانون اساسی ، که در 6 ژانویه برگزار خواهد شد ، کشور ما به خوبی با واقعیت هایی مسلح خواهد شد.

بیشتر و بیشتر مردم می فهمند که به سادگی ممکن نیست که رئیس جمهور ترامپ باعث آن شده باشد تغییر لرزه ای در روش های رای گیری در ایالات متحده – که کرد – و به هر حال از دست داد. برای سرنگونی مردم و سرقت انتخابات ، یک عملیات تقلب ملی کاملاً هماهنگ لازم بود.

شنبه گذشته به میزبانی پیتر ناوارو و رودی جولیانی برگزار شد کلاس کارشناسی ارشد انتخابات حداکثر 300 قانونگذار از آریزونا ، جورجیا ، میشیگان ، نوادا ، پنسیلوانیا و ویسکانسین. روز دوشنبه ، ناوارو خستگی ناپذیر اولین گزارش خود را درباره تقلب در انتخابات ، “تقلب بی عیب و نقص” ، انتشار گزارش دوم حتی گسترده تر. نام آن هنر سرقت است.

بسیاری از شواهد جدید در جلسه دادرسی هفته گذشته در برابر قانونگذاران در جورجیا ظاهر شد. جووان پولیتزر ، مخترع “بارکد” ، ستاره نمایش بود که در جریان شهادت خود به صورت زنده نشان می داد نحوه دسترسی از راه دور به دستگاه رای گیری سلطنت. در برابر امنیت انتخابات.

پولیتزر همچنین شهادت داد که با استفاده از تکنیک های اسکن نوری که توسعه داده است ، توانسته است فوراً درک شود اگر آرا تقلب و جعل مقاله باشد. امروز ، او باید به آراots واقعی دسترسی داشته باشد.

همچنین گروهی از دانشمندان درمورد داده هایی که نشان می داد 17،650 رأی از رئیس جمهور به بایدن در شب انتخابات رسیده است ، در مجلس سنا گرجستان شهادت دادند. این برای سپردن دولت به ترامپ بیش از حد کافی است.

نیازی به گفتن نیست که همه افشاگران ، محققان داده و تحلیل گران نرم افزار که خود را در معرض خطر بزرگی برای شهرت و حتی مردم خود معرفی کرده اند قهرمان هستند. دیروز ، پولیتزر گزارش داد که اعضای تیم وی که در آتلانتا زندگی می کنند مورد حمله قرار گرفته اند ، توییت کردن: “از خودرویی که از شیشه های خانه یکی از اعضای آن عبور می کرد پنج تیر شلیک شد. درست از پنجره اتاق خواب دخترتان.

وقتی این دوران دشوار را پشت سر بگذاریم – و ترامپ در دوره قانونی دوم خود قرار دارد – این افراد به عنوان “قهرمانان جمهوری” واقعی مورد ستایش قرار خواهند گرفت.

لیست “شرور جمهوری خواه” نیز طولانی تر می شود. در میان آنها چندین سناتور جمهوری خواه به سرپرستی میت رامنی وجود خواهد داشت که گفت: “رأی دهندگان صحبت کرده اند و کنگره اکنون باید مسئولیت خود را در تأیید نتایج انتخابات انجام دهد.” شخص تعجب می کند که از کدام “رأی دهندگان” صحبت می کند – کسانی که فراتر از قبر رأی داده اند؟ کسانی که هرگز وجود نداشته اند؟ یا شاید افراد خوش شانس کارتهایش را داخل میزها می گذاشتند و سه یا چهار بار می شمردند؟

علاوه بر تماس با نمایندگان منتخب خود ، روش های دیگری نیز وجود دارد که می توانید به ما کمک کنید. اگر در منطقه هستید ، مگا رالی MAGA را در روز چهارشنبه در واشنگتن بررسی کنید. اگر نیستید ، به یکی از این تجمعات در پایتخت ایالت بروید یا خود را در مقابل دفتر کارمند ایالتی یا ایالتی که از اقدام علیه انتخابات امتناع می ورزد ، سازمان دهید.

به عنوان مثال ، اکنون در پنسیلوانیا وجود دارد یک تجمع گسترده برای جلوگیری از سرقت. ما می دانیم که این در پنسیلوانیا اتفاق افتاده است 170830 رای بیشتر از رای دهندگان. چطور ممکنه؟ و بایدن چگونه می تواند باشد؟گواهینامهبه عنوان یک برنده ایالتی ، این بازی های رای گیری ناخوشایند چه زمانی در دسترس است؟

ما امیدواریم که سناتور جمهوری خواه پات تومی ، که هفته گذشته ایده تقلب در انتخابات را زیر سوال برد ، به خواسته های رای دهندگان خود توجه کند.

همه مقامات منتخب که به صراحت مخالف تقلب در انتخابات نیستند ، باید برای همیشه فاسد شناخته شوند. برای از بین بردن آنها باید خستگی ناپذیر کار کنیم.

نهادهای جمهوری خواه باید بدانند که هر اتفاقی بیفتد ، حزب جمهوری خواه حزب ترامپ است. این یک حزب محافظه کار ، پوپولیست ، طرفدار آمریکایی برای زندگی است و متشکل از اقشار مختلف مردم ، از لوله کش ها گرفته تا صاحبان مشاغل کوچک است که ایمان ، خانواده و آزادی را در درجه اول قرار می دهند.

ما قصد داریم آنرا حفظ کنیم

استیون دبلیو مشر رئیس موسسه مطالعات جمعیت و نویسنده کتاب “قلدر از آسیا: چرا رویای چین تهدید جدید برای نظم جهانی است”.

ارتباط دادن: https://www.lifesitenews.com/blogs/ آنجا-چهارشنبه-با-قانون-اساسی-روبرو می شود

انتخاب و ترجمه Arigo de Angeli برای ComeDonChisciotte[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *