[ad_1]

“طاعون کرد-آمریکایی” ماه هاست که در حال بلوغ است ، به حدی برای سوریه مضر است که جمعیت شمال فرات را تحت فشار قرار می دهد. سیاست های کردستان که توجه به مزایای آشکار اتحاد با ایالات متحده را دارند ، برای اعراب سوریه و سایر اقلیت ها از جمله مسیحیان دردناک تر می شوند. من کردها را به خاطر مقاومت بسیار تحسین می کردم ، اما اکنون بدون چرخش کردها ، شمال سوریه فقط توسط 4000 نفر (سربازان و مزدوران آمریکایی) نمی توانست اشغال شود.

اگر این مسئله نسبت به کردها بسیار سخت گیرانه است ، به ساکنان مناطق تحت کنترل ایالات متحده و گروه های کرد کاساد نگاه کنید: آنها نه تنها مرعوب نمی شوند بلکه از نوشیدن آب ، غذا ، برق و یا فرصت فرستادن فرزندان خود به مدرسه محروم هستند. آنها شروع به ضربه مستقیم می کنند.

ستیزه جویان کاساد طرفدار آمریکایی قوانین اجباری خود را وضع می کنند و مردم را سیاه نمایی می کنند و جوانان را برای استخدام اجباری می ربایند.

آیا کردها – یا حداقل آن کردها در یک سرزمین خاص – نباید به ظلم دیگران حساس باشند زیرا آنها خودشان آن را تجربه کرده اند؟

این واقعاً یک راز است. در حال حاضر ، بدون هیچ “مداخله روسیه” ، منطقه جدیدی از بی ثباتی و درگیری های بزرگ در سوریه ظاهر خواهد شد (در واقع ، به نظر می رسد ایالات متحده برای از سرگیری درگیری های داخلی بدنبال آن است) …

در همین حال ، در “سوریه آزاد شده” ، برای مقابله با این وضعیت ، “جبهه متحد ضد کرد” متولد شد ، روحانیون با مذاهب مختلف ، رهبران قبایل و شهروندان عادی در پارلمان سوریه شرکت می کنند …

بیایید ببینیم خبرگزاری سوریه SANA در این مورد چه می گوید:

بزرگان قبایل عرب و کرد استان گفتند ، ساکنان استان حساکا در برابر اقدامات جنایتکارانه گروه های کاساد طرفدار آمریکا اتفاق نظر دارند و ارتش عرب سوریه ضامن صلح داخلی است.

بزرگان و مقامات در ملاقات با فرماندار حساکا حسن الخلیل ، در مورد عواقب محاصره ناعادلانه ، به ویژه موانع موجود در تامین مواد غذایی ، نان و سوخت به شهرهای هساکا و الکامیشلی ، بحث و گفتگو کردند. برای پایان دادن به جمعیت محاصره

بزرگان تأکید کردند که همه ساکنان هاساکا شهروندان سوریه هستند ، مقابله با وحشیانی که مدتهاست توسط شبه نظامیان و همچنین اشغالگران آمریکایی و ترک ، که فجیع ترین جنایات را علیه مردم غیرنظامی انجام داده اند ، مقابله می کند ، به ویژه ، غارت منابع طبیعی سوریه.

تظاهرات 18 ژانویه 2021
تظاهرات 18 ژانویه 2021. هاساکا

از طرف خود ، استاندار بار دیگر بر تعهد خود به وحدت ملی و صلح گفت و خواستار رفع حصر برای بیش از دو هفته شد. وی با بیان اینکه اعراب و کردها یکی هستند ، از حقوق و مسئولیت های برابر برخوردار هستند و گروه های کاساد تنها ابزاری برای اشغالگران آمریکایی برای دستیابی به اهداف خودخواهانه خود هستند: ایجاد اختلاف بین مردم کشور برای استخراج ثروت آن . (سالم).

در اینجا ، در ویدئویی که دنبال می شود ، شاهد اعتراض گروهی از شهروندان سوری به گروه کاساد و همان تیراندازی در هوا و – بدیهی است – علیه معترضانی هستیم که با سوت پاسخ می دهند.

https://www.youtube.com/watch؟v=w3RQGUgn1fg

در مقابل این تظاهرات مسالمت آمیز غیرنظامیان غیر مسلح ، به نظر می رسد شبه نظامیان کرد واکنش نشان داده و برخی از تظاهرکنندگان را زخمی کرده اند (منبع فیلم در اینجا) سالم):

خبرنگار سانا گزارش داد ، ساکنان شهر هاساکا به محاصره محله های مرکزی توسط گروه های طرفدار آمریکا “کساد” اعتراض کردند.

گروه کساد همچنان از ورود اتومبیل ها به مرکز شهر هاساکا ، تحویل غذا ، مخازن آب و سایر موارد برای تأمین نیازهای اساسی شهروندان جلوگیری می کند. (اینجا را ببین عکس های این رویداد )

مبارزان از گروه کاساد

آژانس سانا گزارش می دهد:

منابع به سانا گفتند ، ساکنان روستای آل سور در قسمت شمالی استان دیرالزور در اعتراض به ربودن چند جوان محلی توسط کازادیست ها ، مسدود کردن خیابان ها اعتراض کردند.

گروه های طرفدار آمریکایی در گروه کساد به سرکوب غیرنظامیان ادامه می دهند ، به روستاهای آنها حمله می کنند و جوانان را به خدمت می گیرند تا آنها را مجبور به خدمت در صفوف خود در جهت منافع ایالات متحده کنند.“(آژانس سانا)

به گفته تحلیلگر بوریس روژین ، تحریکات عینی کردها تمایل دارد که مردم عرب را از خانه های خود دور کند و آنها را مجبور به مهاجرت به مناطق دولتی کند:

اعراب می خواهند قدرت عربی داشته باشند [in quei territori] و ارگانهای ساختگی حکومتی سازمان یافته توسط SDF – به عنوان مثال ، شورای نظامی منبج ، شورای نظامی سرطان و غیره – وظایف کاملاً تزئینی را برای پنهان کردن واقعیت اشغال آمریکا و دولت کرد انجام می دهند ، که بسیاری از قبایل عرب من “فقط خوشحال نیستم. این پیش شرط های جدی برای تظاهرات عمومی ، تجمعات و اعتراضات ایجاد می کند [ma anche attentati e sabotaggi – mia nota]، و همچنین برای فعالیت های مختلف چریکی که هر دو دمشق و ترکیه را هدف قرار داده است. به همین دلیل ایالات متحده در تلاش است تا مبارزان را در خاک دولت تحت فشار قرار دهد [per innalzare la tensione e] برای سازماندهی یک جنگ خرابکارانه و تروریستی طولانی مدت در سوریه. اما برای این امر ایالات متحده مجبور به جذب نیروهای جدی برای حفظ نظم نسبی در مناطق تحت کنترل است ، جایی که روند ناخوشایند برای آنها در حال رشد است. .

ظاهراً این محرومیتها و اقدامات خودسرانه گروههای طرفدار ترکیه هستند که بارها و بارها آب را از شهر HASAKE خارج کرده اند.

وبلاگ VpNews @ ممنوع


منابع:

1 http://sana.sy/ru/؟p=260802
2 http://sana.sy/ru/؟p=260896
3 http://sana.sy/ru/؟p=260892
4http://sana.sy/ru/؟p=260884
5 http://sana.sy/ru/؟p=260872
6 http://sana.sy/ru/؟p=260794
8 http://sana.sy/en/؟p=220056

جنگنده های کاساد (با پشتیبانی ایالات متحده) جوانان سوری را به زور در صفوف خود در شهر الشدادی در اوت 2020 جذب کردند. استخدام از این نوع حتی اکنون نیز ادامه دارد ، حتی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *