[ad_1]

اتحادیه اساسی اتحادیه های کارگری sec. بندر

امروز بعد از ظهر کشتی در جزیره آسیا وارد بندر لیورنو می شود. با تشکر از گزارش تیم خودمختار بندر کارگران جنوا و انجمن WeaponWhath ، ما می دانیم که داخل آن کانتینرهایی وجود دارد که با اسلحه و مواد منفجره پر شده است و به بندر Ashdod اسرائیل اختصاص دارد. سلاح ها و مواد منفجره مورد استفاده برای کشتار مردم فلسطین قبلاً نیز مورد حمله سنگین امشب قرار گرفت که منجر به کشته شدن صدها غیرنظامی از جمله بسیاری از کودکان شد.

ما هنوز نمی دانیم که کانتینرهای اسلحه و مواد منفجره نیز در بندر ما بارگیری می شود یا خیر ، اما مطمئناً این اولین بار نیست. از طریق کارگران بارانداز اتحادیه سعی در جمع آوری اطلاعات در این زمینه داریم. دیروز گزارشی از حضور ده ها خودروی زرهی نظامی آماده برای سوار شدن در مولو ایتالیا دریافت کردیم.

علاوه بر مسئله جنگ ، یک مشکل عینی نیز در مورد امنیت کارگران و مردم وجود دارد. برای این منظور ، گزارش های فوری را به اداره بندر ، خدمات بندری و ASL Medicina del Lavoro ارسال کرده ایم تا آنها بتوانند فوراً بازرسی های مربوطه را انجام دهند.

اتحاد اساسی همچنین فردا در لیورنو در همبستگی با مردم فلسطین در خیابان ها خواهد بود و خواستار پایان فوری بمباران غزه و پایان “مصادره” خانه های فلسطینیان است که سالها تحت اشغال نظامی زندگی کرده اند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *