[ad_1]

به نظر می رسد مرزهای روسیه بسیار داغ است. نیروهای متخاصم با هدف آشکار سرقت اطلاعات و ترساندن مسکو ، فعالیت های خود را در نزدیکی خاک روسیه افزایش می دهند.

روزنامه وزارت دفاع روسیه کراسنایا زوزدا روز جمعه گزارش داد که رادارهای روسی 30 هواپیمای خارجی را که در هفته گذشته در نزدیکی خطوط دولت روسیه شناسایی هوایی انجام داده اند ردیابی کرده اند.

اینفوگرافیک این روزنامه نشان می دهد که طی یک هفته گذشته 27 هواپیمای جاسوسی خارجی و سه هواپیمای بدون سرنشین شناسایی هوایی را در مرزهای ایالتی روسیه انجام داده اند.

پروازهای هواپیماهای جاسوسی خارجی توسط ایستگاه های رادار روسیه کنترل می شد. روزنامه با استناد به اطلاعات از وزارت دفاع روسیه می نویسد که نقض مرزهای دولتی حل نشده است.

علاوه بر این ، یک فروند جنگنده میگ -31 طبق برنامه تدارکات عمومی تعمیر و تحویل نیروها شد ، این اینفوگرافیک نشان می دهد.

ماه گذشته ، جانشین فرمانده کل نیروهای هوافضا ، سرلشکر آندری یودین ، ​​اعلام کرد که نیروهای واکنش سریع پدافند هوایی روسیه بیش از 1300 هواپیمای جاسوسی خارجی را در سال 2020 کشف و رهگیری کرده اند.

به گفته یودین ، ​​جنگنده های روسی از نیروی واکنش سریع دفاع هوایی در سال 2020 170 بار برای رهگیری هواپیماهای خارجی که در نزدیکی مرزهای روسیه پرواز می کردند ، پرواز کردند.

روایت غالب روسیه تهاجمی و سایر کشورها را در دفاع به تصویر می کشد. با توجه به این خبر آیا به نظر معتبر هم می رسد؟

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *