[ad_1]

کیت میدلتون و مگان مارکل به زودی صلح خواهند کرد: به گفته کارشناسان سلطنتی ، نزاع بین این زوج ها در حال حاضر به پایان رسیده است

صلح در حال نزدیکتر شدن است کیت میدلتون و مگان مارکل، و بنابراین برای شاهزاده ویلیام و هری. بعد از یک سال تنش ، یک سال شایعات ، شایعات و شایعات ، احتمالاً با یکی از آنها خداحافظی خواهیم کرد دشمنی های خانوادگی مورد بحث اخیراً ، یکی که نه تنها شامل هری و ویلیام است ، بلکه شامل کل خانواده سلطنتی ، از جمله مادربزرگ الیزابت می شود.

خوب ، طبق آخرین شایعات ، به نظر می رسد شاهزاده ویلیام و پرنس هری برای اصلاح روابط خود قدم های بزرگی برداشته اند. همه اینها در حالی است که بسیاری از شایعات چیزی جز ادعا نکردند که کمبریج و ساسکس هرگز تبر را دفن نمی کنند (بیشتر کیت میدلتون و مگان مارکل را به داشتن نابود رابطه بین دو محبوب ترین برادر تاکنون).

با اينكه تعیین فاصله از سایر افراد در جامعه (که در مورد ویلیام و هری قطعاً عالی بود ، زیرا یکی در انگلستان زندگی می کند و دیگری در ایالات متحده) ، پسران جوان به لطف تماس های ویدیویی و تماس های تلفنی ، ارتباط خود را حفظ می کردند.

کیت میدلتون و مگان مارکل ، صلح نزدیک است!

اکنون شایعه شده است که روابط بین برادران در اواخر سال گذشته (البته سال 2020) و شاهزاده ویلیام و برادر کوچکش بسیار بهبود یافته است. “آنها نمی توانند صبر کنند تا وقت خود را شخصاً بگذرانندبدیهی است که همه اینها اتفاق خواهد افتاد وقتی امکان سفر دوباره وجود داشته باشد.

https://www.youtube.com/watch؟v=fLZjYTrluLk

اعتبار ویدیویی خبر گاردین

حتی به نظر می رسد شاهزاده ویلیام و کیت میدلتون برنامه هایی دارند یک سفر طولانی (و چه کسی چنین تمایلی در چنین زمانی ندارد؟) و از ساسکس ، کالیفرنیا دیدن کنید تا ببینید که چگونه آنها در “خانه کوچک” جدید خود در مونتزیتو.

همراه با Camridges وجود خواهد داشت عزیزم سلطنتی (جورج، شارلوت و لوئیس). سرانجام ، کودکان می توانند با پسر عموی خود آرچی بازی کنند!

به طور خلاصه ، برای خانواده سلطنتی 2021 می تواند اخبار بسیار خوبی را به همراه داشته باشد و ما فقط می توانیم امیدوار باشیم که آنها این کار را خواهند کرد! در پایان ، نه همیشه بعد از یک دعوا دوباره آرایش می کنیم خوب است؟

تصویر از اینستاگرام[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *