[ad_1]

تغییرات درخواستی جو بایدن نیز بسیار اساسی بود ، زیرا مبلمان دفتر بیضی کارت تماسی است که رئیس جمهور ایالات متحده با آن خود را به ویژه به مقامات خارجی ارائه می دهد. هر اینچ دفتر با دقت و مبلمان و کارهای هنری زیبا انتخاب شده است.

فرانکلین از طریق جکسون می آید – تصویری از اندرو جکسون ، ایستاده در سمت چپ میز Resolute ، توسط جوزف دوپلسیس پرتره ای از بنجامین فرانکلین جایگزین شد. اینها همه آثاری است که کاخ سفید از گالری هنر ملی موسسه اسمیتسونیان وام گرفته است. ترامپ در سال 2017 هنگام سلام و احوالپرسی با جمعی از پیشکسوتان ناواهو به شدت مورد انتقاد قرار گرفت و برای پرتره ای از جکسون ، رئیس جمهوری امضا کرد که قانونی را ایجاد کرد که راه اشک ، تبعید سرخپوستان از کشورهای خود را امضا کرد. مبدأ تا اوکلاهما امروزی).

سنگ ماه و نمادها برای مهاجران – واشنگتن پست گزارش داده است که پرتره فرانکلین در نزدیکی مجموعه ای از سنگ های ماه قرار گرفته است که نشان دهنده علاقه زیاد بایدن به علم است. نیم تنه برنزی سزار چاوز ، رهبر حقوق مدنی ، ساخته شده توسط هنرمند پل سوارز ، در دفتر پشت میز قرار گرفت. چاوز برای حقوق کارگران کشاورزی در ایالات متحده و دستمزدهای بهتر می جنگد. این نیم تنه درست در روزی رخ داد که بایدن قانون مهاجرت جدیدی را پیشنهاد می کند که به کشاورزان فاقد سند اجازه می دهد فوراً درخواست گرین کارت کنند. جولی چاوز رودریگز ، مدیر بایدن در دفتر امور بین دولتی کاخ سفید ، نوه رهبر اتحادیه سزار چاوز است. بایدن همچنین یک نقاشی از مجموعه کاخ سفید به نام خیابان در باران می خواست. اثر هنری پر از استعاره ، هنگام ورود ترامپ در دفتر بیضی شکل بود ، اما اندکی بعد منتقل شد. نقاشی رنگ روغن که در سال 1917 خلق شد ، هم توسط دولت اوباما و هم از طرف کلینتون انتخاب شد.

نیم تنه های مارتین لوتر کینگ و باب کندی – پست گزارش داد که نیم تنه های مارتین لوتر کینگ جونیور و رابرت اف کندی نیز در نزدیکی شومینه صف کشیده اند. دو شخصیت بزرگ که به حقوق مدنی پایبند بودند. همچنین نیم تنه هایی از رزا ، پارک های النور روزولت و مجسمه ای از آلن هاوزر وجود دارد که اسب و سوارکار کیپاریهوا آپاچی را به تصویر می کشد. به گفته پست ، این مجسمه زمانی متعلق به سناتور فقید دانیل اینوئی ، یک دموکرات منتخب در هاوایی بود.

چرچیل “ناموفق” – نقاشی های جورج واشنگتن ، آبراهام لینکلن ، فرانکلین دی روزولت ، توماس جفرسون و الکساندر همیلتون به همراه نیم تنه دانیل وبستر ، سناتور سابق مدافع اتحادیه ، به قسمت های دیگر دفتر منتقل شده اند. در عوض نیم تنه وینستون چرچیل برداشته شد.

قلم و فنجان روی میز – در اولین عکس رسمی ، جو بایدن با چندین عنصر از میز رزولوشن ظاهر شد که قطعاً انتقال قدرت را منعکس می کند: یک فنجان قهوه و نعلبکی و یک جعبه قلم برای امضای سفارشات. قهوه در مقایسه با ترامپ ، نوشیدنی معروف کوکاکولا ، یک موضوع جدید است. رئیس جمهور سابق دکمه ای داشت که برای تحویل نوشیدنی در هر زمان با یک پیشخدمت تماس گرفته می شد. ترامپ همچنین مدتهاست که دوست دارد از مارکرهای سیاه ضخیم برای امضای اسناد رسمی استفاده کند.

تغییر صندلی – جو بایدن یک صندلی لحافی قهوه ای تیره انتخاب کرد ، که جایگزین قهوه ای چشمگیرتر و مایل به قرمز استفاده شده توسط ترامپ شد. سایر مبلمان انتخاب شده توسط بایدنز شامل یک فرش آبی با تزئینات گل و پرده های طلای تیره است. پرچم های سپاه های مختلف ارتش ایالات متحده که ترامپ در ابتدا به تزئینات اتاق اضافه می کرد ، برداشته شده است.

عکسهای خانوادگی – عکس های پشت رئیس جمهور که معمولاً در بوفه نشان داده می شوند ، توسط خانواده بایدن جایگزین شده اند. بسیاری از تصاویر نشان می دهد که خانواده رئیس جمهور چقدر بزرگ است و تصاویر شامل بسیاری از اعضای خانواده است که وی را در روز روی کار آمدن خود به واشنگتن همراهی کردند. و سپس تصویر پسر ناگزیر و محبوب بو.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *