[ad_1]

اقتباس شده توسط: https://www.remocontro.it/2021/01/17/lera-trump-finisce-sul-patibolo-e-con-la-lobby-delle-armi-in-bancarotta-biden-dieci-giorni-per- پاک کننده /

انتقام انتقام 17 ژانویه 2021

پنج روز پس از روی کار آمدن جو بایدن ، اعدام داستین هیگز ، که بیمار کوید بود ، چرخه اعدامی را که تحت تعقیب ترامپ بود ، می بندد. بدون قیم در کاخ سفید ، انجمن قدرتمند ملی تفنگ (NRA) ، لابی تسلیحاتی ایالات متحده تحت تحقیق برای اختلاس ، تصمیم گرفت تا به مصونیت از مجازات به تگزاس برود. بایدن ده روز از دستورات اضطراری برای پاک کردن بدترین ترامپ خبر داد.

منهای سه و اگر او دیوانه نباشد ، چهارشنبه خداحافظی می کند

پنج روز پس از سوگند جو بایدن ، آخرین شلاق بی رحم دونالد ترامپ با مشت. به داستین هیگز ، یک آمریکایی آفریقایی تبار 48 ساله ، با کوید ، نه واکسن بلکه تزریق کشنده پنتوربیتال در زندان Terre Hout ، ایندیانا. این مرد در سال 2000 به جرم قتل سه زن به اعدام محكوم شد. این سیزدهمین اعدام در شش ماه گذشته است که دونالد ترامپ پس از 17 سال توقف در جولای گذشته ، اعدام های فدرال را از سر گرفت. هیگز آخرین سه اعدامی است که در این هفته برنامه ریزی شده است ، بعد از لیزا مونتگومری ، که در 13 ژانویه توسط جلاد کشته شد و کوری جانسون ، که همگی در زندان Ter Ha Haute بودند ، کشته شدند.

مجازات اعدام و Covid برای همه

دادگاهی درخواست کرده بود که اعدام را به تعویق بیندازد و ادعا کند که هیگز به دلیل آتش سوزی در زندان ایندیانا از Covid-19 رنج می برد. با این حال ، دیوان عالی کشور ، اکثریت محافظه کار واضح و مجبور به ترامپ ، فرجام خواهی بعدی وزارت دادگستری را پذیرفت و چراغ سبز تزریق کشنده را نشان داد. در ژانویه 1996 ، داستین هیگز ادعا كرد كه دستور ترور را صادر كرده است. مجری با قاضی همکاری کرد و از حبس ابد فرار کرد ، زیرا هیگز در سال 2000 به حکم اعدام محکوم شد. در ماه دسامبر ، وکیل هیگز بدون موفقیت از ترامپ خواستار عفو و رحمت شد و گفت که “خودسرانه و ناعادلانه” است که موکل وی حکمی بالاتر از مجازات عامل اصلی قتل ها دریافت کرده است.

باند مسلح انجمن ملی تفنگ

در همین حال ، “تغییر نگهبان” بعدی کاخ سفید 25000 نفر را مجبور به پیوستن به مرکز خرید ملی در واشنگتن دی سی کرده است ، که هرگز در طول تاریخ اتفاق نیفتاده است ، “در حال حاضر” ایجاد “فیبریلاسیون” قوی در میان سازمانهایی است که بیشترین حمایت را از رئیس جمهور معزول داشته اند. ” ، گزارش شده در Avvenire luca Geronik. ابتدا انجمن قدرتمند ملی تفنگ ، NRA ، لابی اسلحه آمریکایی ، تصمیم گرفت که به تگزاس نقل مکان کند. “این تصمیم ، از جمله ورشکستگی ، تلاشی برای فرار از دادستانی نیویورک است که تهدید به تجزیه سازمان به دلیل نقض وضعیت غیرانتفاعی آن است.” وین لاپیر ، رهبر آژانس ملی درآمد ، ادعا می کند که وی از بودجه این سازمان برای اهداف شخصی خود استفاده کرده است. واکنش ها و تعداد کمی سارق.

بایدن: ده روز فرمان اضطراری برای پاک کردن بدترین موارد

از واشنگتن نوشت ، سر و صدا از احكام “ظرف 10 روز” دونالد ترامپ را لغو خواهد كرد. جو بایدن در حال آماده سازی کنشگری قانونمندانه و عصبانی از اوایل روز بازیگری و قبل از عملیاتی شدن مانور ضد پوکی و رکود اقتصادی 1900 میلیارد دلاری است که نیاز به تأیید کنگره دارد. رئیس جمهور از ابزار احکام اجرایی برای لغو بسیاری از اقدامات ترامپ استفاده خواهد کرد. ورود مجدد فوری به توافق نامه های پاریس علیه تغییر اقلیم و سازمان بهداشت جهانی. از طریق ممنوعیت مسلمانان ، که ورود از بسیاری از کشورهای اسلامی را ممنوع می کند. الزام داشتن ماسک در کلیه ساختمانهای عمومی فدرال و وسایل نقلیه بین ایالتی. مسدود کردن اخراج ها برای مشاغل و درآمد از دست رفته. تمدید پرداخت وام افتخاری برای دانشجویان. جمع آوری فرزندان خردسال به همراه والدینشان از دستگیری مهاجران غیرقانونی.

انتقام

REMOCONTRO

دوران ترامپ روی چوبه دار به پایان می رسد و لابی اسلحه ورشکسته می شود. بایدن ، ده روز برای “تمیز کردن خانه”

این اثر تحت مجوز Creative Commons توزیع می شود. تشخیص – غیر تجاری – به طور مساوی 3.0 ایتالیا.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *