[ad_1]

آنچه در Capitol Hill اتفاق افتاد هنوز برای ایالات متحده زخم بسیار دردناکی است و با ادامه تحقیقات ، از جمله تلاش برای فروش رایانه سرقت شده سخنران به روس ها نانسی پلوسی، واشنگتن برای مراسم تحلیف فردا رزرو شده است. اکنون با توقف اعلام شده اعدام ها ، دوران ترامپ از سیاست های زیست محیطی به سمت مهاجرت بسته شده و از طریق حقوق بشر پیش می رود جو بایدن در حال آماده سازی برای نوشتن صفحه جدیدی در تاریخ ایالات متحده و جهان است. اما مسئله در این ساعات دقیقاً اطمینان از حداکثر ایمنی با اجتناب از سایر اختلالات و جریان خون بیشتر هنگام انتقال است که در آمریکا هرگز به این سختی نبوده است.

آماده سازی ها فردا ، ظهر به وقت محلی ، بایدن به عنوان معاون چهل و چهارمین رئیس جمهور سوگند یاد می کند. کامالا هریس، در مراسمی که در آن لیدی گاگا سرود ملی را می خوانند و همچنین اجرا می کنند جنیفر لوپز. معاون رئیس جمهور حضور خواهد داشت مایک پنس و ترامپ بار دیگر غایب خواهد بود ، اصرار دارد که نمی خواهد اقدامی انجام دهد که بتواند پذیرش پیروزی مخالف دموکرات و مبارزه با روش جدید استیضاح باشد. فرد بامداد فردا صبح کاخ سفید را ترک می کند تا ابتدا به پایگاه اندروز برود ، جایی که سلام و احترام به حضور نظامیان و هواداران در آن ترتیب داده شده است ، همراه با 21 عضو و یک گروه نظامی. وی سپس برای آخرین بار در زمان ریاست جمهوری خود در نیروی هوایی یک به فلوریدا سفر خواهد کرد.

در پایتخت ، که بایدن سوگند یاد می کند ، این بار در درجه اول ترس از یک حمله داخلی وجود دارد ، بنابراین می تواند توسط همان مأموران امنیتی انجام شود ، و به همین دلیل FBI همچنان به بازرسی از همه 25000 مامور گارد ملی می پردازد. در پایتخت بسیج شد. بررسی هایی که در حال حاضر خوشبختانه نتایج منفی به همراه داشته است. پارلمان های محلی در سراسر کشور نیز زره پوش هستند. پیش بینی می شود هزار نفر در این مجلس در پایتخت شرکت کنند ، 19 هزار نفر کمتر از گذشته و 200 نفر با رئیس جمهور روی صحنه.

پژوهش. در همین حال ، تحقیقات در مورد حمله به کپیتول هیل همچنان ادامه دارد. یکی از آخرین متهمان حمله به کنگره است تیموتی هیل-کوزانلی، از کلتس نک ، نیوجرسی ، ذخیره ای که طبق گفته FBI بالاترین سطح امنیتی و سابقه طولانی پست های افراطی در شبکه های اجتماعی را دارد. مردی به عنوان “یک قدرت عالی سفید ناشناخته و هوادار نازی ها” توصیف شد. سپس یک گیتاریست موسیقی متال و یک رهبر شبه نظامی شبه نظامی کلرادو دستگیر شدند جان شفر. و یکی دیگر از اعضای شبه نظامیان راست افراطی ، سه درصدی ، که با حافظان سوگند مرتبط هستند ، نیز در کلرادو متهم شد. نگهبانان بیعت ، سه درصد و پسران مغرور ، گروه های شوونیستی مرتبط با رهبران سفیدپوست ، نیز در مرکز تحقیقات هستند و از بازرسان می خواهند رهبران آن گروه ها حمله به کنگره را سازماندهی یا رهبری کنند.

تحقیقات انجام شده با بررسی پیامهای متعدد رد و بدل شده قبل از حمله به شبکه های اجتماعی ، به ویژه پارلر ، مورد علاقه حاکمیت. FBI همچنین در حال تحقیق درباره زنی است که گفته می شود رایانه یا هارددیسک را از دفتر پلوسی سرقت کرده و از طریق یکی از بستگان خود قصد فروش آن را به اطلاعات روسیه داشته است. عملیاتی که گذشت. اف بی آی مظنون است که کامپیوتر هنوز در اختیار مهاجمان است یا از بین رفته است. و اما در مورد شخصیت های اصلی آشوب ها ، بعید است آنها در زمره کسانی باشند که ترامپ آنها را عفو خواهد کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *