[ad_1]

بایدن و محیط زیست با اولین اقدامات رئیس جمهور جدید روبرو هستند ، وی روز گذشته مجوزهای حفاری در قلمرو فدرال را به حالت تعلیق درآورد و جان کری را به عنوان نماینده ویژه آب و هوا منصوب کرد.

حرکت دیگری که کاملاً در تضاد با ترامپ است که علاقه ای به محیط زیست ندارد و معتقد است که تغییر اقلیم وجود ندارد. از طرف دیگر ، بایدن و محیط زیست رابطه بسیار نزدیک دارند که رئیس جمهور قصد دارد از آنها احترام بگذارد.

بایدن و محیط زیست: نه چاه های جدید

بایدن ال
بایدن و محیط زیست

یکی از اولین اقدامات برای حفاظت از محیط زیست مربوط به لغو غیرقابل برگشت مجوزهای حفاری در قلمرو فدرال برای جستجوی گاز و نفت است. مجوزهایی که ترامپ افتتاح و تأیید کرده است. بایدن نه تنها مضرترین موارد را لغو کرد ، بلکه اقدامی را امضا کرد که تخفیف های جدید را در آینده مسدود می کند.

بایدن ال
بایدن و محیط زیست

این حرکت توسط بسیاری از طبیعت شناسان ، که مدتهاست خواهان لغو این مجوزها هستند ، قدردانی خواهد شد: به طور مکرر آموزش در پارک های طبیعت قرار می گیرد ، که گیاهان و جانوران را به شدت تحت تأثیر قرار می دهد.

بایدن و محیط زیست: آمریکای سبزتر

مسیری که بایدن طی کرده است در حال حاضر قابل مشاهده است: حقوق بیشتر ، صلح و مهمتر از همه احترام به مردم و محیط پیرامون ما. یکی از تعهدات رئیس جمهور خرید وسایل نقلیه با انتشار خالص برای کل قلمرو ملی است.

بایدن ال
بایدن و محیط زیست

انقلاب بزرگ دیگر ایجاد “مشاغل سبز” متناسب با سیاست آن است. در حال حاضر ، نه بایدن و نه کری چیز دیگری به این مهم یا مهمترین چیز اضافه نکرده اند: ایالات متحده بخشی از توافق نامه آب و هوای پاریس است ، عملی که اوباما بسیار آرزو می کند و جانشین ترامپ با خروج کشور از آن لغو شد توافق.

بایدن اهدافی را تعیین می کند که در ماه آوریل اعلام شود. در این بین ، بیایید ببینیم که رئیس جمهور جدید برای یک صرب برای کشورش که به شدت تحت تأثیر سن قرار دارد ، چه چیزهایی دارد ترامپ.


نمایش پست ها:
67

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *