[ad_1]

دونالد ترامپ ، هواداران به تپه کاپیتول هجوم بردند.  منع رفت و آمد در واشنگتن.  سرمایه دار بزرگ:

جهان از یک حمله بی سابقه با برخورد و جراحات در شوک است ، الف کپیتول هیل، قلب دموکراسی آمریکا. او توسط هزاران نفر از طرفداران حمله کرد دونالد ترامپ در حالی که جلسه کنگره برای اثبات پیروزی جو بایدن در جریان بود ، در همان روزی که دی سیلکس سنا و بنابراین کل پارلمان را فتح کرد. پس از شکستن نرده ها و ضعف خطوط پلیس ، طرفداران ، برخی مسلح و در استتار ، برخی از شیشه ها را شکستند و به پایتخت حمله کردند. Blitz ، که س questionsالات زیادی را در مورد نحوه آماده سازی پلیس برای اعتراضی که روزها انتظار می رود ، مطرح می کند. در مجلس بسته شدنجلسه به تعویق افتاد ، پلیس مجبور شد برای محافظت از منتخبین اسلحه برد و از گاز اشک آور در چرخش تاریخی کنگره استفاده کرد و به نمایندگان مجلس و سناتورها دستور داد ماسک بنزین بزنند و روی زمین دراز بکشند. مایک پنس ، که ریاست جلسه را بر عهده داشت ، به عنوان یکی از طرفداران سنا همراه شد ترامپ او نشست. در جریان اعتراضات در کنگره 13 نفر دستگیر شدند. زنی که در کنگره تیرباران شد درگذشت. از ناحیه سینه مورد اصابت گلوله قرار گرفت. NBC گزارش می دهد که به پلیس اشاره دارد.


سپس گارد ملی بسیج شد و در شهر منع رفت و آمد اعلام شد ، اما این امر مانع از صحنه های خشونت و جنگ چریکی در این میان نشد. چندین افسر زخمی شدند. کمیسار اتحادیه اروپا ، پائولو جنتیلیونی ، یکی از اولین رهبران جامعه بین المللی ، که حتی توسط دبیرکل ناتو استولتنبرگ ، که از “صحنه های تکان دهنده” صحبت کرد و از رئیس جمهور خواست از ایالات متحده) به نتایج انتخابات دموکراتیک احترام بگذارند. “این یک اعتراض نیست ، بلکه یک خیزش است. وی گفت: “دموکراسی ما مورد حمله بی سابقه ای قرار گرفته است ، حمله به نمایندگان مجلس.” جو بایدن اصرار ترامپ برای رفتن به تلویزیون و خواستار پایان دادن به محاصره.

کاری که رئیس جمهور فقط پس از یک سکوت طولانی و دو توییت ضعیف و دیرهنگام انجام داده و در آن از طرفداران خود خواسته است که آرام باشند: “انتخابات از ما دزدیده شده است ، اما شما باید به خانه خود بروید. ما نمی خواهیم کسی آسیب ببیند. رئیس جمهور در جمع هزاران هوادار نقابدار گفت: “اما ترامپ که هنوز هم به طور خطرناکی از پذیرش شکست خودداری می کند ، اعتراض را دامن زده و کشور را به آتش می کشد.” ترامپ حتی پس از ضرب و شتم در سنا ، جایی که شیاطین یک پیروزی تاریخی در قلعه جمهوریخواهان در جورجیا به دست آوردند ، تسلیم نشد. از “سیستم انتخاباتی بدتر از جهان سوم” با حمله به دمیزکس زیرا “دو رأی را در جورجیا” سرقت کرد. در یک پایتخت زرهی پس از شورش هایی که قبلاً در طول شب اتفاق افتاده بود. که گوپا را از هم جدا کرد.

رئیس جمهور کناره گیری همچنین کسانی را که تاکنون وفادار بوده اند تحت فشار قرار داده است مایک پنس، برای ریاست کنگره در جلسه عمومی فراخوانده شد. وی اظهار امیدواری کرد: “اگر مایک کار درستی انجام دهد ، ما در انتخابات پیروز خواهیم شد ، اگر او به ما کمک نکند ، برای کشور ما یک روز ناراحت کننده خواهد بود.” اما معاون وی با یادداشتی او را یخ زد: “ریاست جمهوری متعلق به آمریکایی ها است. من فکر نمی کنم پدران موسس می خواستند معاون رئیس جمهور را با قدرت یک جانبه سرمایه گذاری کنند تا تصمیم بگیرد کدام آرا باید شمارش شود و کدام یک نباید. و سناتور جمهوری خواه میچ مک کانل نیز به او پشت کرد و هشدار داد که برگرداندن پیروزی بایدن ، دموکراسی را به یک “مارپیچ مرگ” سوق خواهد داد. اما این مانع از برخی از آنها ، به رهبری تد کروز ، نامزد سابق ریاست جمهوری ، از درست با آغاز اعتراضات ، پیروزی بایدن را در برخی از ایالت ها به چالش کشید.

در روزی که آمریکا هرگز تجربه نکرده است ، تیراندازی پر شور هیجان انگیز طرفداران دموکراسی در گرجستان تحت الشعاع قرار می گیرد. در اینجا ، روحانی رافائل وارنوک ، که میراث دار منبر مرتر لوتر کینگ در آتلانتا بود ، کلی لوفلر ، سناتور جمهوری خواه بازنشسته را بر روی صندوق های رای شکست داد تا اولین سناتور آفریقایی-آمریکایی در این ایالت برده سابق باشد که مادر پیر هنوز برای “استادان” پنبه جمع می کرد. تظاهرات دیگر ، جان اوسوف ، روزنامه نگار تحقیقی ، سناتور جمهوری خواه دیوید پوردو را پشت سر گذاشت: وی در سن 33 سالگی ، جوانترین سناتور بایدن (1973) شد.

ویدئو

این تفنگ که با رای گیری آفریقایی-آمریکایی تسهیل شد ، پس از شش سال کلید سنا را به دموکرات ها پس داد و به آنها امکان کنترل کل کنگره را داد. اما بایدن ، با ابراز خرسندی از نتایج “انقلابی” ، بار دیگر قصد خود را برای کار به دو حزب اعلام کرد. “پس از چهار سال گذشته ، پس از انتخابات و پس از مراحل صدور گواهینامه Capitol Hill ، زمان آن است که حرکت کنیم. وی گفت: “مردم آمریكا خواستار اقدام هستند و خواهان وحدت هستند.” باید آتش سوزی ترامپ را خاموش کند.

ویدئو

دونالد ترامپ ، هشتگ #ItalyDidIt محبوب است. نظریه پردازان توطئه. “ایتالیا درباره بایدن صحبت می کند”

ویدئو

بایدن در گرجستان به براکت رسید: وارنوک برنده شد ، اوسوف به جلو. کنترل سنا ترامپ کلاهبرداری را محکوم می کند

SolarWinds ، حمله هکرها به ایالات متحده جدی تر از حد انتظار است

آخرین به روزرسانی: 7 ژانویه ، ساعت 00:52


© پخش مجدد ذخیره شده است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *