[ad_1]


دونالد ترامپ برای جلب رضایت رای دهندگان “مسیحی” خود ، زن بدسرپرست را خواهد کشتبعد از شرط بندی روی این دین می توان از آن استفاده کرد دونالد ترامپ برای ایجاد تبعیض در برابر تمام گروه های اجتماعی ، فردا یک زن تجاوز شده را برای رضایت انتخاب کنندگان “مسیحی” خود خواهد کشت.
لیزا مونتگومری زنی است که در سال 1953 در ایالات متحده اعدام شد. از زمان تولد وی به دلیل اعتیاد به الکل مادر ، مشکلات عصبی پیدا شده است. در سه سالگی او شاهد تجاوز به خواهر هشت ساله اش توسط مردی بود که با او در خانه تنها ماند. هنگامی که او 11 ساله بود ، توسط ناپدری خود مورد تجاوز قرار گرفت ، که سپس او را نیز جدا کرد تا او را مجبور به ارائه خدمات جنسی به دوستانش کند.
در این مرحله ، مادرش تصمیم می گیرد از آن به عنوان خودپرداز استفاده کند و در صورت نیاز به پول ، او را فاحشه می کند. لیزا چنان دچار اختلالات روانپزشکی شده است که هیچ کس تاکنون برای درمان آنها تلاش نکرده است. در 18 سالگی ، او با یک برادر ناتنی ازدواج کرد که مرتباً او را کتک می زد. برای جلوگیری از خشونت ، او تظاهر به تحریک كرد ، اما سرانجام خود را به دروغ او باور كرد.
وی با بابی جو استینت آنلاین ، که یک مزرعه پرورش سگ را اداره می کند ، ملاقات می کند. این زن به اشتباه اعتراف می کند که هشت ماهه باردار است: لیزا وانمود می کند که به خرید سگ علاقه دارد و نزدیک به 200 مایل را طی می کند تا به میسوری برسد. در اینجا او پرورش دهنده را خفه می کند و بی رحمانه کودک را با چاقوی آشپزخانه از رحم او بیرون می کشد. نوزاد تازه متولد شده به طرز معجزه آسایی زنده مانده و پلیس او را در خانه خود پیدا می کند و لیزا به او نگاه می کند و می گوید او دخترش است.
این حوادث 16 سال پیش اتفاق افتاد ، اما این دونالد جی ترامپ بود که خواستار کشته شدن همه افراد محکوم به اعدام در دوران تصدی وی شد ، از جمله اولین هندی که به اعدام محکوم شد ، دو مرد که در آن زمان نوجوان بودند. و شخصی که در کشوری مرتکب جرم شده است که مجازات اعدام در آن اعمال نمی شود. ترامپ همه آنها را کشت. فردا نوبت به لیزا خواهد رسید ، مسئول قتل ، اما قربانی یک نیم قرن خشونت.
در طول بحث عمومی ، جمهوری خواهان استدلال کردند که زن نمی تواند بهبود یابد و بنابراین ارزش آن را ندارد که به زندگی خود ادامه دهد. اما بعد آنها با حق انتخاب زنان مخالفت می کنند و می گویند آنها می خواهند از زندگی “محافظت” کنند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *