[ad_1]

عزیمت از دونالد ترامپ، که امروز رسماً از کاخ سفید خداحافظی خواهد کرد تا جایی را برای مراسم تحلیف جو بایدن فراهم کند ، بی اهمیت نیست. جدای از این که این سرمایه دار در مراسم استقبال از رئیس جمهور جدید شرکت نخواهد کرد ، فرمانده کل قوا پس از بمبی که توسط وال استریت ژورنال ریخته شد ، یعنی تصمیم تقریبا رسمی ، توجه او را کاتالیز کرد. برای ایجاد یک نیروی سیاسی جدید

هفته گذشته ترامپ قصد داشت در این مورد صحبت کند و ایده این است که یک گروه جدید با معتمدترین همکاران و اطرافیان خود ایجاد کند ، نام آنها باید “حزب میهنی”. تاکنون هیچ تأیید رسمی در مورد این عدم تشخیص دریافت نشده است ، اما در عین حال هیچ رد دیگری دریافت نشده است و ترامپ مطلقا نمی خواهد از سیاست جدا شود و او تقریباً مطمئناً در کمتر از چهار سال ، در انتخابات ریاست جمهوری سال 2024 ، به چالش بایدن باز خواهد گشت: خواه با حزب جدید خود باشد یا با جمهوری خواهان ، با حرکت به جلو متوجه خواهیم شد.

DONALD TRUMP و کشور جدید: از 143 نفر متشکرم …

در همین حال دیروز بر سرمایه دار 143 بخشش وقتی رئیس جمهور ایالات متحده کاخ سفید را ترک می کند ، عمل کنید. در میان آنها یک شهروند ایتالیایی است ، بخوانید توماسو بوتی ، کارآفرین فلورانس. والیا وی ، والریا کالافیوره هیلی ، با تشکر از رئیس جمهور مستعفی ، تأکید کرد که “دستور رئیس جمهور ایالات متحده – یادداشت اعلام شده در آن ساعت ها توسط IlSole24Ore – مربوط به جرایم ادعایی مالکیت است که بیش از 20 سال پیش اتفاق افتاده است و این کارآفرین قبلاً نیز بوده است. در ایتالیا محاکمه شد و سرانجام در سال 2007 توسط دادگاه تجدیدنظر تبرئه شد. بخشش اعطا شده برای وی او را از بی عدالتی ای که در صورت مجبور شدن برای دومین بار به دلیل همین واقعیت ها به دادگاه مراجعه می کرد ، متحمل می شد ، که قبلاً به خاطر آن محکوم شده بود. علاوه بر بوتی ، بخشش به مشاور سابق داده شد استیو بانون ، متهم به کلاهبرداری 35 میلیون دلاری از رپرها لیل وین و کداک بلک ، و به کوامه کیلپاتریک شهردار سابق دیترویت.

© پخش مجدد ذخیره شده است

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *