[ad_1]

دونالد ترامپ تبریک می گوید ، اما به حزب جدید اشاره می کند (و جمهوری خواهان می لرزند).  کارت ایوانکا

دونالد ترامپ، آخرین کلمات به عنوان رئیس جمهور ایالات متحده برای مردمش و به گوش میلیون ها آمریکایی که با اشتیاق فوق العاده حتی در آخرین هفته های دراماتیک او را رأی دادند و از او حمایت کردند ، یک وعده به نظر می رسد: “ما به نوعی برمی گردیم ، من به مبارزه برای شما ادامه می دهم”. اما آنها همچنین پیامی واضح (اگر تهدیدی) برای دشمنان و خائنین دقایق پایانی نباشند ، کسانی که اکنون از آرا of رئیس جمهور پیشین می ترسند قبل از سال 2024 یک حزب شخصی را تشکیل دهند. در چند روز گذشته در دیوارهای کاخ سفید بود و قبلاً این نام را داشت: حزب میهنی.

ویدئو

سوگند بایدن ، شعر رپ آماندا گورمن: ستاره ای در تپه کاپیتول متولد می شود

پیام ترامپ

وقتی از جمع كوچكی كه صبح زود در پایگاه نظامی اندروز برای خداحافظی آخر حاضر شده بودند خارج شد ، به او اطمینان داد: “به زودی می بینمت” مراسمی که اگر چه 21 شلیک توپ ، هیچ چیز باشکوهی نداشت ، به احترام او قبل از عزیمت برای زندگی جدید در فلوریدا ، در کاخ مار-لا-لاگو منفجر شد. هیچ مقام برجسته ای حضور ندارد ، حتی معاون رئیس جمهور خارج شده مایك پنس ، كه هم اكنون راهی كاپیتول می شود تا شاهد سوگند جو بایدن باشد. دونالد و ملانیا ، دست در دست هم ، كمی پیش از ساعت 8:20 صبح كاخ سفید را ترك كرده بودند ، همراه رئیس جمهور معزول ، كه قبل از رفتن به سمت هلی كوپتر ریاست جمهوری ، چند ثانیه دیگر در درب غرب بال ایستاد ، آخرین نگاه به كسی سالهای پر تلاطم خانه اوست ، که در ماه های اخیر بیشتر و بیشتر به یک قلعه تبدیل شده است.

روز بازیگری ، بایدن: “ما با هم یک داستان امید خواهیم نوشت”

ترامپ ، نامه به بایدن

در دفتر قاطع ، دفتر تاریخی دفتر بیضی ، وی سرانجام نامه ای به جانشین خود خواهد گذاشت ، و حداقل یکی از سنت های قرن ها را که همیشه مشخصه شیفت نگهبانی کاخ سفید است ، نجات می دهد. برای بقیه ، همه پروتکل های روز تحلیف حذف شده است ، از جمله قهوه ای که رئیس جمهور و بانوی اول رئیس جمهور معزول معمولاً به کسانی که چند ساعت بعد جای آنها را می گیرند ، ارائه می دهند. اما در پایان ، ترامپ اولین فرمانده کل قوا از سال 1869 بود که در مراسم تحلیف جانشین خود شرکت نکرد.

ویدئو

قضیه کیف

بنابراین لازم بود برای انتقال رمزهای هسته ای به مستاجر جدید کاخ سفید ، به چمدان دوم متوسل شویم ، زیرا هواپیمای اصلی (ملقب به “فوتبال هسته ای”) با ترامپ ، که در حالی که هنوز رئیس جمهور بود در فلوریدا فرود آمد ، پرواز کرد. دقیقاً در ساعت 11:59 صبح ، یک دقیقه قبل از اینکه بایدن فرمول نمادین حل و فصل روی پله های Capitol را بخواند ، قطع شد. آخرین اقدام ، اواخر شب بازیگری روز ، امضای 73 بخشش دیگر و تخفیف مجازات بود ، با بخشش رئیس جمهور به استیو استیو بانون ، استراتژیست جنجالی سابق ، قهرمان راست افراطی که به جرم کلاهبرداری در ساخت و ساز محکوم شد. روی دیوار با مکزیک بدون بخشش ، برای جولیان آسانژ یا دوست بسیار وفادار و وکیل شخصی وی رودلف جولیانی. و هیچ لطفی پیشگیرانه برای خود و خانواده تان نداشته باشید.

روز مراسم تحلیف ، لیدی گاگا با خواندن سرود ، صحنه را با لباس خود فتح کرد

اکنون ترامپ آینده را طرح خواهد کرد

اکنون منتظر ترامپ روزهای تأمل در میان وست پالم بیچ است ، جایی که بین یک جلسه و یک بازی گلف او باید برای آینده برنامه ریزی کند. اما این بازگشت به حریم خصوصی است ، که چیزی غیر از مسالمت آمیز است ، با یک پروسه استیضاح که می تواند جاه طلبی های سیاسی بعدی را روشن کند ، با یک نامزدی احتمالی جدید برای انتخابات ریاست جمهوری بعدی. این ایده حزب شخصی است ، تا بیش از 70 میلیون رأی دریافت شده در 3 نوامبر تلف نشود. یک چالش برای حزب جمهوری خواه ، که هنوز تا حدی از وی حمایت می کند اما تا حدی ، به ویژه در سطح استقرار ، سرانجام پس از حوادث ناگوار حمله به کنگره ، وی را آزاد کرد: به مایک پنس یا متحد سابق ، میچ مک کانل ، رهبر محافظه کار سنا ، مراجعه کنید. در پس زمینه ، همیشه فرصت تیراندازی به دختر ایوانکا یا پسر بزرگ دونالد جونیور در صحنه سیاسی وجود دارد. اما رئیس جمهور پیشین همچنین باید با سوالات متعددی که از او از نیویورک تا واشنگتن درگیر هستند و همچنین مشکلات مالی امپراتوری خانواده روبرو شود.

بایدن-هریس ، سوگند: “به من کمک کن ، زمستان خطر را دوباره به آمریکا بپیوندم

آخرین به روزرسانی: 21 ژانویه ، 08:15


© پخش مجدد ذخیره شده است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *