[ad_1]

دونالد ترامپ در آستانه روند استیضاح از کلیه دانشکده های حقوق (5 وکیل) آزاد شد

دونالد ترامپ، یک مشکل غیرمنتظره در آستانه روند استیضاح بوجود می آید. طبق منابع به نقل از ABC ، ​​هر پنج وکیلی که قرار بود نماینده او باشند ، استعفا دادند. این تیم به رهبری بوچ بوورز ، وكیلای كارولینای جنوبی ، به دلیل اختلاف نظر در مورد نحوه برخورد با دفاعیات رئیس جمهور سابق آمریكا استعفا داد. وکلا همچنین قصد داشتند قانون اساسی روند کار را به چالش بکشند ، زیرا ترامپ دیگر ریاست جمهوری را بر عهده ندارد.


ترامپ ، نماینده KGB ، فاش کرد: “او مرد 40 ساله ما است ، چندین بار از ورشکستگی نجات داد”

اختلافاتی که در هفته های اخیر پدید آمده است

دانه های بیشتر: ترامپ می خواست تیم وکلاش از اسب کار وی حمایت کنند ، یعنی تقلب در انتخابات ، در حالی که وکلا و برخی از مشاوران ارشد رئیس جمهور سابق می خواستند بر روی قانون اساسی دادرسی با رئیس جمهوری باقی بماند که دیگر حضور ندارد دفتر.

بایدن پوتین را صدا می زند: “نگران مسمومیت ناوالنی”

چرا استیضاح

“THEهیجان برای یک قیاماین مقاله استیضاح است. قیام است محاصره اجباری پایتخت ایالات متحده که منجر به کشته شدن یک افسر پلیس و چهار نفر دیگر شد و اعضای کنگره و کارمندان آنها را وحشت زده کرد. قیام 6 ژانویه قبل از آن تجمع ترامپ بود. این او بود که به پیروانش گفت به پایتخت نشین بروند و بارها گفت که باید برای آن بجنگند. تلاش های دموکرات ها برای استیضاح رئیس جمهوری که قبلاً سمت خود را ترک کرده است کاملاً مغایر قانون اساسی و مضر برای کشورمان است. در حقیقت ، 45 سناتور قبلاً مخالف قانون اساسی رای داده اند. ما کارهای زیادی انجام داده ایم ، اما تصمیم نهایی برای تیم حقوقی خود نگرفته ایم که به زودی اتخاذ خواهد شد.سخنگوی ترامپ ، جیسون میلر ، روز شنبه به ABC News گفت.

ایالات متحده آمریکا ، توقفی برای سفر به اروپا ، برزیل و آفریقای جنوبی

انتظار می رود دادگاه سنا این هفته در تاریخ 8 فوریه آغاز شود. دو سوم مجلس سنا باید به دادگاه استیضاح رای مثبت دهند ، این بدان معناست که 17 سناتور GP باید از بحث دموکرات ها حمایت کنند.

بایدن ممنوعیت ترامپ را لغو می کند: “بله ، برای افراد تراجنسی در ارتش ، قدرت آمریکا در اختلافات است.”

ترامپ ، موقعیت بوورز

وكیل سابق ترامپ ، جی سكولوف ، كه وكالت او را در اولین دادگاه استیضاح خود داشت ، در این ماجرا دخیل نخواهد بود. رودی جولیانی ، وکیل شخصی ترامپ نیز گفت پس از حضور در همان راهپیمایی که قبل از محاصره 6 ژانویه پایتخت بود ، وكیل رئیس جمهور سابق را نخواهد داشت. علاوه بر بوورز (وكالت كارولینای جنوبی كه در دوران دولت جورج دبلیو بوش در وزارت دادگستری خدمت می كرد) ، وكلائی كه دیگر نماینده ترامپ نخواهند بود دبورا باربیه ، جوش هوارد ، جانی گاسر و گرگ هریس هستند.

آخرین به روزرسانی: 23:13


© پخش مجدد ذخیره شده است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.