[ad_1]

دونالد ترامپ دموکرات های آمریکا را به استیضاح دعوت می کند:

“من داوطلبانه شهادت نمی دهم.” دونالد ترامپ در دومین دادگاه استیضاح ، که در آن رئیس جمهور سابق متهم به تحریک یک گردهمایی در کنگره توسط هواداران خود برای جلوگیری از پیروزی جو بایدن است ، دموکرات ها را به چالش کشید. تنها دو وكیل وی ، بروس كاستور و دیوید شان ، بلافاصله درخواست شهادت ترامپ را رد كردند و آن را “یك ترفند رسانه ای” در روند “ضد قانون اساسی” خواندند.

در حقیقت ، دفاع اصلی آنها این است که یک رئیس جمهور سقوط کرده را نمی توان محاکمه کرد. سنا پیش از این پیشنهاد خلاف قانون اساسی بودن این روند را رد کرده بود ، اما تنها پنج جمهوریخواه به حزب دموکرات پیوسته اند و این نشان می دهد که بعید است به اکثریت دوسوم برای این حکم برسند. در هر صورت ترامپ وی با اعتماد به اکثریت محافظه کار قضاتی که به او کمک کرده است ، ممکن است تصمیم بگیرد موضوع را به دیوان عالی کشور ارجاع کند. از دیگر دفاعیات این است که دونالد قصد تحریک حمله به کپیتول هیل را نداشته و در هر صورت ادعاهای وی با اولین اصلاحیه قانون اساسی در مورد آزادی بیان محافظت می شود.

نه “مدیر” اتاق ، که به عنوان نماینده پیگرد قانونی به رهبری جمی راسکین ، نماینده مجلس ، خواستار بازجویی سوگند یاد شده از رئیس جمهور سابق شده بودند. راسکین ، که همچنین ممکن است ترامپ را مجبور به شهادت با “احضار” کند که احضاریه است ، حتی اگر به نظر برسد ، “ما برای همه حقوق محفوظ هستیم ، از جمله حق ادعا در این روند که خودداری از شهادت برای او سنگینی می کند.” کوچک. احتمالاً … در هر صورت ، خطر صدمه جدی به تصویر وی وجود دارد: از کلمات وی برای اثبات اتهام و همچنین فیلم های جلسه وی و حمله بعدی استفاده خواهد شد. هنوز درمورد تماس شاهدان تصمیم گرفته نشده است.

در عین حال ترامپ شکست و یک پیروزی نصف در حزب را به دست آورد: لیز چنی ، بزرگترین کاندیدای مجلس برای استیضاح وی ، این سمت را در دست گرفت در حالی که طرفدار وی ، مارجوری تیلور گرین ، با رأی هیجان انگیز در دادگاه از حمایت از تئوری های توطئه از جمله کمیته های پارلمان حذف شد به عنوان QAnon و ارتقا promoting خشونت اجتماعی ، یهود ستیزی و نژادپرستی. اما اکثریت قریب به اتفاق جمهوری خواهان پیرامون او متحد شده اند و تمایل نشان داده اند که با پایگاه انتخاباتی که وی ذکر می کند و به ویژه حامی بزرگ وی ، رئیس جمهور سابق ، مخالفت نکنند.

ترامپ او سرانجام پیش بازی کرد ، پس از آنکه اتحادیه بازیگران هالیوود “در بیشتر موارد” روند انضباطی را آغاز کرد که می تواند منجر به اخراج وی به عنوان محرک حمله به پایتخت شود ، استعفای خود را به Sag ارسال کرد. وی خطاب به رئیس جمهور گابریل كاتریس نوشت: “چه كس به من اهمیت می دهد. من دیگر نمی خواهم با سازمان شما ارتباط برقرار كنم ، و از اینكه شاعر علی رغم مشاركت هایش در تلویزیون و فیلم ، شاكی بود” هیچ كاری برای من انجام نداد “و از نقش هایش در فیلم ها نقل كرد. در نقش “تنهایی در خانه” ، “زولندر” ، “وال استریت: پول هرگز نمی خوابد” و نمایش واقعیت “شاگرد”. انجمن فقط با دو کلمه پاسخ داد: “متشکرم”.

آخرین به روزرسانی: 6 فوریه ، ساعت 07:50


© پخش مجدد ذخیره شده است[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.