[ad_1]

به نظر می رسد دونالد ترامپ پس از ریاست جمهوری به بهترین شکل آغاز نشده است. در حقیقت ، علاوه بر استیضاح دوم ، که وی توسط دموکرات ها متهم شد و احتمال حضور در دادگاه نیویورک برای پاسخگویی در مورد کلاهبرداری مالیاتی ، کاشی دیگری روی او افتاد.

در حقیقت ، اخیراً اخباری منتشر شد مبنی بر اینکه گروه شهروندان برای مسئولیت و اخلاق در واشنگتن (CREW) 3700 عمل فساد مربوط به رئیس جمهور پیشین ایالات متحده را ثبت و نكوهش كرده است.

بر اساس گزارش های سازمان غیرحزبی ، تأسیس شده در سال 2003 ، تعداد آنها حدود 400 مورد افزایش یافته است. به منظور کاهش نقش پول در سیاست و بنابراین اقدامات اصلاحی.

فعالیت های خدمه شامل گزارش ، تحقیق و طرح دعوا در مورد “روش عملکرد” ​​نامناسب دولت است.

با توجه به اینکه فقط بین سال های 2005 و 2014 ، گزارش های سالانه “سو annual رفتار” 25 دموکرات و 63 جمهوریخواه را گزارش کرده اند ، یک نظرسنجی کاملاً دو طرفه انجام شده است.

علاوه بر CREW ، انجمن رستوران معروف به ROC United ، سازمان دهنده رویداد Embassy Row ، جیل فنف و صاحب هتل و رستوران اریک گود تحقیقات مشابهی را علیه ترامپ آغاز می کنند.

در میان سایر ادعاهای غیرقانونی ، ادعاها علیه ترامپ مربوط به نقض احتمالی بند امور خارجه است ، که رئیس جمهور و هر مقام فدرال دیگری را از پذیرش هدایا یا پرداخت از دولتهای خارجی منع می کند.

خدمه شکایت خود را در 23 ژانویه 2017 ، اندکی پس از آغاز ریاست جمهوری ترامپ مطرح کردند و در 18 آوریل همان سال ، شکایت با اضافه شدن شاکیان صنعت هتل و رستوران ، گسترش یافت.

ترامپ در اواخر سال 2017 موفق شد جلوی روند کار را بگیرد ، به عنوان یک فرم. شاکیان شرط اداری را رعایت نکردند اما پرونده در دادگاه تجدیدنظر تشکیل شد که پرونده را مجدداً آغاز کرد.

دو روز قبل از ترک ترامپ از کاخ سفید ، جیمز کورنی ، مدیر سابق FBI گفت که ایالات متحده به دلیل شخصی که او را “رئیس گانگستر” توصیف می کرد ، ساعات “خطرناکی” روبرو است. خوب نیست. Viaticum برای بازنشستگی از هر گونه آرامش خاطر.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *