[ad_1]

خداحافظ ، خداحافظ با توجه به ملت ، دونالد ترامپ وی با همراهی همسرش ملانیا از کاخ سفید خارج شد. دست در دست ، همانطور که به ندرت دیده اند ، سرمایه دار بسیار بزرگ و بانوی اول ، با لباس سیاه ، فقط چند لحظه قبل از سوار شدن بر بالگرد Marine One ، به عکاسی پرداخت. به استراحتگاه Mar-a-Lago در پالم بیچ ، فلوریدا بروید.

ترامپ هنگام عزیمت از واشنگتن خواستار فرش قرمز ، سلام و احترام با 21 گلوله توپ و نظامی با لباس رژه شد.

“4 سال شگفت انگیز” و وعده: “ما بر خواهیم گشت”

ترامپ با تشکر از خانواده ، دوستان و کارمندان گفت چهار سال باورنکردنی گذشته است. سپس به آمریکایی هایی که به او رأی داده اند و به کسانی که هرگز از او حمایت نکردند پیامی ارسال شد: در ماه های آینده ، تعداد موارد همه گیر بهبود می یابد ، از اوج فراتر رفته است: ما قلب خود را بر روی زمین گذاشتیم ، همه کارها را انجام دادیم. من به خاطر تو ادامه خواهم داد من مطمئن هستم که دولت بعدی خوب عمل خواهد كرد ، زیرا ما پایه های دیدنی برجای گذاشته ایم. برای دولت جدید آرزوی موفقیت و موفقیت می کنم. این فقط یک خداحافظی است. “

ترامپ یادآوری کرد آنچه در دوران تصدی خود انجام داده بود ، از کاهش مالیات که ایالات متحده را به بهترین اقتصاد جهان تبدیل کرد ، تا واکسن 9 ماهه علیه Covid-19. وی گفت که سوابق بسیاری از جمله انتخاب بیش از 300 قاضی از دادگاه ها و دیوان عالی کشور ثبت شده است ، اگرچه هنوز کارهای زیادی برای انجام وجود دارد.

مایک پنس بزرگ در این مراسم غایب است

معاون رئیس جمهور مایک پنس در مراسم خداحافظی در پایگاه نیروی هوایی اندروز در مریلند شرکت نکرد. در حقیقت ، پنس مجبور بود در مراسم تحلیف جو بایدن و کمالا هریس شرکت کند ، حتی اگر شایعه شده باشد که به نظر می رسد این عدم حضور پس از درگیری های کاپیتول در 6 ژانویه دور از ترامپ باشد.

ملانیا با لباس مشکی شانل

در عوض ، کل خانواده حضور داشتند. همه مهمانان ماسک زده بودند. بسیار زیبا ، مثل همیشه ، ملانیا ، پوشیده در یک لباس سیاه Chanel ، با یک ژاکت کلاسیک توئید. گردنبند تمساح و پاشنه 12 توسط Christian Loboutin با کیف Birkin توسط Hermes هماهنگ شده است. دستکش و عینک آفتابی چرمی مشکی لازم است ،

دونالد ترامپ هرگز نام جو بایدن را بر زبان نیاورد ، اگرچه اظهار اطمینان کرد که دولت آینده کار خوبی انجام خواهد داد زیرا “ما برخی از پایه های دیدنی را برجای گذاشتیم”. و سپس وعده ای به ملت ؛ “به نوعی ما به زودی باز خواهیم گشت.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *