[ad_1]

امشب ، نیروی هوایی اسرائیل حملات هوایی را در شمال شرقی سوریه ، بین دیر ازور و آلبوکمال انجام داد. به گفته منبعی به نقل از پورتال المصدار نیوز در دیر الزور ، نیروی هوایی اسرائیل موشک های جنگنده های خود را که از مرز عراق و اردن می آمد شلیک کرده است.

حملات هوایی اسرائیل با برخورد موشکها به پدافند هوایی سوریه در نزدیکی منطقه مرزی عراق ، اهداف را به شدت آسیب رسانده است. به گفته دیر عزور ، هواپیماهای جنگی اسرائیلی باعث انفجارهای متعددی در شهر دیر عزور و در منطقه مرزی اطراف شهر آلبوکمال شده اند.

این انفجارها باعث آتش سوزی های سنگینی شد که برای خاموش کردن نیاز به نیروی زیادی از طرف تیم های حفاظت مدنی بود. نیروهای دفاعی اسرائیل (IDF) ، همانطور که در این موارد وجود دارد ، در مورد انفجارها توضیحی ندادند.

لازم به ذکر است که فعالان مخالف اغلب ادعا می کنند که نیروی هوایی اسرائیل به والی دیر الزور حمله می کند. با این حال ، این گزارش ها توسط ارتش عرب سوریه تکذیب می شود. این بار حمله توسط ارتش سوریه تأیید شد و از جمله گفته شد که در این حمله چندین نفر تلفات داشته است.

دیروز دومین حمله اسرائیل به سوریه از ابتدای سال تاکنون است. تصاویر زیر پیامدهای حملات را نشان می دهد که توسط روزنامه نگاران محلی المیادین منتشر شده است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *