دیپلمات سابق آمریکایی: واشنگتن نفت سوریه را برای ارسال آن به اسرائیل سرقت می کند – جنگ ها و امپریالیسموی گفت: ایالات متحده در حال غارت منابع طبیعی سوریه است تا آنها را به مکان های دیگری که از سرقت آمریکا بهره مند می شوند ، بفرستد. تایید شده ج مایکل اسپرینگمن ، دیپلمات سابق آمریکا در عربستان سعودی.

“ایالات متحده در حال انتقال سربازان خود از عراق به اشغال خود به سوریه است كه همچنان به اشغال خود ادامه می دهد تا نفت سوریه را از مردم سوریه بدزدد و آن را به نقاط دیگر ، احتمالاً به نهاد سوریه بفرستد. آپارتاید (اسرائیل) و سایر نقاط از سرقت نفت سوریه توسط آمریکا سو استفاده خواهد کرد. “

در پاسخ به گزارش ها مبنی بر انتقال ارتش آمریكایی صدها نفر از نیروهای عراقی به استان هاساكا در سوریه ، كه دارای منابع سرشار از منابع است ، اسپرینگمن كه رئیس دفتر ویزای آمریكا در جده ، عربستان سعودی بود ، در دوران مدیریت ر Presسای جمهور سابق ریگان و بوش ، رئیس دفتر ویزای ایالات متحده بود. تا مارس 1989 ، وی خاطرنشان كرد: “این نمونه ای از ایالات متحده است و باید برخلاف 25000 سرباز اطراف جو بایدن در زمان روی كار آمدن وی نشان داده شود.”

پیش از این ، شبکه تلویزیونی دولتی سوریه گزارش داده بود که پنجشنبه گذشته 200 نیرو به داخل پایگاه بالگردهای ایالات متحده در شهر الشدادی سوار بر بالگردها اعزام شده اند.

وبسایت http://orange90.ir
نوشته ایجاد شد 1743

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا