[ad_1]

بیچاره جولیو رگنی رو به قبر می کند. در میانه روز ، بعد از دیروز ، رهبر ایتالیا ویوا ماتئو رنزی (سیاستمدار حرفه ای دیگری که از همان ساعت ها در نمایش ناپسند کاپیتول شرکت می کند) ضربات تقریباً وحشیانه ای به پیشخوان، وزیر امور خارجه لوئیجی دی مایو با افتخار گزارش می دهد برای فیس بوک بر پس از “توقف فروش اسلحه به امارات و عربستان”. “اقدامات دولت ما – همیشه ادعا می کند مستأجر بی عیب و نقص و متعهد فرنسینا – الهام گرفته از آن است ارزش ها و اصول اصلی ما این کار را حتی در این ساعت ها انجام می دهیم ، با جدیت و پشتکار کار می کنیم.

کلودیا و پائولو ریگنی 1

دی مایو ادامه داد: “من امروز اعلام كردم كه دولت چنین كرده است مجوزهای صادراتی فعلی موشک ها و بمب های هواپیمایی لغو شده است به “عربستان سعودی او امارات متحده عربی. عملی که ما آن را یک وظیفه دانستیم ، یک پیام صریح صلح از کشورمان است. “و سپس پایان می یابد ، و باعث خنده عمومی می شود: “احترام به حقوق بشر برای ما یک تعهد الزام آور است. ما همچنان در جاده اصلی کار می کنیم. “

کمی کنجکاو در مورد آن اعلامیه ناخوشایند رهبر سیاسی سابق M5S دیرتر رسیدن درست به همان اندازه لکنت کینه توزانه دی رنزی و بعد از آن فرانکی آندروود از Rignano sull’Arno بود غرق در کامیون کود اجتماعی و رسانه ها برای مصاحبه های زانو زده خود ، هر بشکه 80 هزار یورو در سال پرداخت می کند ، محمد بن سلمان ، وارث دموکراتیک سعودی ، (MBS) برای زمان مشکوک، حرکت دی مایو به نظر می رسد ابزاری برای سوار شدن خشم عمومی این در دست به یك حمله سیاسی می زند، برای حفظ مشروعیت بیشتر ، با حفظ توجه متحد سابق ، قربانی طاعون متی عربستان. به طور خلاصه ، استفاده معمول ایتالیایی از سیاست خارجی برای اهداف داخلی ، رفتاری که باعث هیجان زیادی در خارج از کشور می شود.

توسط مایو ویرجینیا صباعکس اینستاگرام لوئیجی دی مایو

علاوه بر این ، حداکثر دو هفته ، از شماره یک فارنسینا عکس گرفته شده بود MBS در ریاضهمانطور که با مهربانی با تبار دموکراتیک نشسته بر روی فرش بحث کرد. به احترام آداب و رسوم محلی (چه کسی می داند آیا از فرصت استفاده کرده به شاهزاده خونخوار گفته است که دیگر اسلحه های خود را نمی فروشد).

و در نهایت، این همه غیرت در “تعهد” او به “احترام به حقوق بشر” بود زیرا حتی در هنگام فروش ناوچه های فریم فقط شش ماه پیش نتیجه نگرفت (همیشه سلاح نظامی) از اینهاست رهبران نظامی مصر که ریگنس ما را کشتند همین رهبران نظامی مصر که سپس ما را سوار کردند ، همچنین سعی داشتند تحقیقات را منحرف کنند.

زیرا حتی در آنجا نیز توقف ایجاد نشده و یک لکه بینی اجتماعی اجتناب ناپذیر است urbi et orbi؟ علاوه بر این، مسئولیت مستقیم ریگی بر عهده وزیر خارجه همیشه بی عیب و نقص و متعهد خواهد بود، که به زبان ملایم ، کاملاً در قتل یک کاوشگر فقیر از Fiumicello فراری بود. وطن فقیر.

andreadeugeni[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *