[ad_1]

انتقاد شدید از وزیر دفاع فعلی او سخنان تندی درباره مبارز چند منظوره بسیار گران قیمت می زند در واقع ، به گفته کریستوفر میلر ، وزیر دفاع موقت فعلی ، که چهار روز دیگر پست خود را ترک خواهد کرد ، می گوید “من نمی توانم صبر کنم تا بروم ،” اما صحبت از جنگنده F-35 ، او آن را به عنوان “هواپیمای …” توصیف کرد.

همه برای یکی هزینه هایی که با توجه به نسخه های مختلف از 82 میلیون تا 103 میلیون دلار برای هر هواپیما متفاوت است. همه چیز با رونویسی چت غیررسمی آغاز شد که روز پنجشنبه با خبرنگاران برگزار شد ، توسط وزارت دفاع علنی شد و توسط CNN تمدید شد.

بازگشت از سفر به نبراسکا ، تنسی و کلرادو ، شماره یک پنتاگون فعلی در یک سری بهترین نظرات قرار گرفت.

از میلر در مورد F-35 ، گرانترین برنامه نظامی تاریخ ، که در میان کشورهای تولید کننده (از طریق لئوناردو) و مصرف کنندگان نیز ایتالیا را حساب می کنند ، سال شد. “خوب. من نمی توانم صبر كنم كه این شغل را ترك كنم ، باور كن.” پس از آن چیزی كه بدون جنگنده جدید به نظر می رسید ناكام بود: “ما یک هیولا ایجاد کردیم ، اما شما این را می دانید. ” و در حالی که حال و هوای خلوت داشت ، افزود “دیروز با یک سرهنگ دوم یا یک سرهنگ صحبت کردم ، از او پرسیدم:” به چه چیزی پرواز می کنی؟ او به من گفت ، “F-35” ، من گفتم ، “این یک قطعه … است ، و او … فقط خندید و من گفتم ،” نه ، جدی ، در مورد آن به من بگو. “

به خبرنگار دیگری که از وی س askedال کرد نظر شما در مورد این فعالیت ها چیست خصمانه با روسیه. “خوب برای آنها” کپی مردی که هنوز رئیس ارتش ایالات متحده است.

یک مقام دفاعی سریع متوجه شد که وزیر “در سفرهای خود اغلب با خبرنگاران و کارمندان از زبان غیر رسمی و شوخ استفاده می کند.”

AGC GreenCom 16 ژانویه ، 2021 4:53 بعد از ظهر

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *