[ad_1]

همان روز كه كنگره آمریكا تصویب كرد انتخاب جو بایدن را به عنوان چهل و چهارمین رئیس جمهور آمریكا تصویب كند ، یك عملیات بزرگ مستی آنلاین آغاز شد. رسوایی ای که احتمالاً در ایتالیا اتفاق افتاده است (#Italiadoit) و مربوط به ادعای تقلب در انتخابات است که اجازه پیروزی بایدن بر دونالد ترامپ را می دهد. روزنامه مطبوعات امروز با جزئیات توضیح می دهند عملیات و چگونگی مقاومت در برابر بررسی دقیق واقعیت

این اتهامات (که AISE ، سرویس مخفی خارجی ما نیز در حال تحقیق است) نیز مربوط به یک وام بزرگ ادعایی (400 میلیون) است که برای عملیات و به ویژه “پوشش” پیشوایان عالی رتبه واتیکان استفاده می شود ، همچنین به لطف نفوذ همیشه ادعا شده آنها. “در مورد شرکت دفاعی ایتالیا لئوناردو.

همانطور که شناخته شده است ، حداقل در میان افراد داخلی ، ژنرال لوسیانو کارتا (رئیس جمهور لئوناردو فعلی) ، در زمانی که وی رئیس AISE بود ، کسی بود که مخالف حکومت نخست وزیر جوزپه کانته در روابط خود با ویلیام بار وزیر دادگستری ترامپ بود. (که برای تحقیق در مورد یکی دیگر از رسوایی های ادعایی انتخابات ایالات متحده ، از روسگیت در سال 2016 به رم آمده است) و یک رابطه 10 ساله مستحکم با ارتفاعات واتیکان ، و اخیراً نیز با منگسیونر آنجلو بکیو هنگام معاون بودن دبیرخانه دولت واتیکان. شرکت “لئوناردو” ، طبق گزارش La Stampa ، ترجیح داد در مورد افشاگری های ادعا شده اظهارنظر نکند ، تا آشفتگی را دامن نزند.

وب سایتی که این ادعاها را در 7 ژانویه منتشر کرد Databaseitalia نام دارد. این وب سایت با عنوان “از قبل شروع شده است. تحقیقات 400 میلیون دلاری که اوباما برای تسهیل انتخابات ایالات متحده در سایه پنهان واتیکان ارسال کرده است. همین سایت چند روز قبل (که پرونده را اعلام کرده بود) به عنوان حامی سیاسی ایتالیا در این عملیات به متئو رنزی حمله کرده بود. اما او همچنین به Conte-Giuseppe (لقبی که پس از اشتباه معروف ترامپ در توییتر در تایید عمومی نخست وزیر به او داده شد) ضربه زد. کنته که هیچ کاری انجام نمی دهد یا نمی تواند جلوی تقلب را بگیرد (که در 4 نوامبر سال 2020 اتفاق افتاد)

در مورد این موضوعات مهم (اطلاعات ، ضد اطلاعات ، ریاست جمهوری جدید ایالات متحده) توطئه بزرگ هیئت سرویس مخفی ایتالیا نیز این روزها در حال انجام است. چه کسی می تواند از عهده این دیگ جوشان برآید؟ چه کسی مجوز بین المللی برای انجام این کار در حال حاضر و در ماه های آینده دارد؟

مانند هر داستان پیچیده ای که به خود احترام می گذارد ، مردی “توبه کننده” وجود دارد ، آرتورو دلیا (مردی که در دسامبر سال 2020 در ناپل به جرم هک کردن لئوناردو دستگیر شد) ، که ادعا می کند به کلاهبرداری فیزیکی ترامپ همچنین با استفاده از سرورهای لئوناردو و رمزگذاری نظامی و ماهواره ای این شرکت ، بایدن را ترجیح داد.

در همین سایت DatabaseItalia.it استشهادیه ای به تاریخ 6 ژانویه 2021 (روز حمله به کپیتول هیل ، که قرار بود روز اعلامیه بایدن باشد) در یک پرونده jpg ارائه می شود که به دادگستری ناپل تحویل داده می شود ، که در حال تحقیق است. د الیا

در مورد واتیکان ، مهم است که دقیقاً همان چیزی که مونسیگنور کارلو ماریا ویگانو در مصاحبه ای که چند روز پیش منتشر شد ، می خواست ، اتفاق بیفتد. از استیو بانون، انتشار اطلاعات دارای اسنادی علیه پاپ است و ادعای توطئه آن به نفع رئیس جمهور جو بایدن است.

در قسمت بعدی می بینیم[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *