[ad_1]

تصویر پیش فرض

واشنگتن ، 5 ژانویه (ادنکرونوس) – دونالد ترامپ در آخرین روز ریاست جمهوری ایالات متحده چه خواهد کرد؟ هنوز پاسخ این مسئله نامشخص است ، اما روزنامه اسکاتلندی ساندی پست فاش کرد که یک هواپیمای رسمی که در گذشته مورد استفاده این سرمایه دار بوده است ، باید یک روز قبل از افتتاح جو بایدن ، برنامه ریزی شده برای 20 ژانویه ، به اسکاتلند پرواز کند.

دونالد ترامپ که هنوز شکست در انتخابات ریاست جمهوری 3 نوامبر را نپذیرفته است ، اعلام کرده است که در مراسم تحویل رسمی شرکت نخواهد کرد و شایعه شده است که نامزدی خود را برای ریاست جمهوری در 2024 در 20 ژانویه اعلام خواهد کرد.

ساندی پست در مقاله خود توضیح داد كه به فرودگاه پرستویك اسكاتلند ، نزدیك تفرجگاه گلف ترن بری ، اخطار داده شده بود كه بوئینگ 757 ارتش آمریكا در 19 ژانویه فرود خواهد آمد. به منظور افزایش شایعات حضور رئیس جمهور ، در ماه نوامبر شاهد مشاهده هواپیماهای نظارتی ارتش آمریکا در اطراف ترن بری خواهیم بود. یک منبع ناشناس گفت: “معمولاً این نشانه این است که ترامپ برای مدت طولانی در جایی خواهد ماند.”

757 هواپیمای کوچکتری نسبت به بوئینگ 747-200B ، Air Force One است و بیشتر مورد استفاده معاون رئیس جمهور و بانوی اول قرار می گیرد تا رئیس جمهور.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *