[ad_1]

جورجیا ، اوه جورجیا ، من هیچ آرامشی برای یافتن ندارمسنگ ری چارلز را در یکی از معروف ترین آهنگ های خود بخوانید. حتی دونالد ترامپ نمی تواند در اندیشه جورجیا ، که در انتخابات ریاست جمهوری 3 نوامبر با تعداد انگشت شماری از آرا (کمتر از 12000 رای) از او فرار کرد ، آرامش پیدا کند و اکنون تماس بگیرید تا تصمیم بگیرید در دو رأی گیری موازنه کنگره و بنابراین ، در حقیقت ، امیدهای موفقیت برنامه بایدن طی دو سال آینده است. اسو دموکراتها در هر دو چالش انتخاباتی پیروز خواهند شد آنجا در صورت غلبه بر اکثریت سناآن ها خواهند بر جمهوری خواهان کنترل اتاق دادگاه را فقط برای یک کرسی حفظ خواهند کرد و اصلاح اصلاح هر پیشنهادی را برای جو بایدن دشوار خواهد کرد.

500 میلیون دلار سرمایه گذاری شده است (منبع AdImpact) در تبلیغات تبلیغاتی این اختلاف ، مبلغ هنگفتی. روی کاغذ سناتورهای خروجی ، جمهوریخواهان مورد علاقه هستند – آنها بردند دور اولاما به 50٪ نمی رسد – هرگز آخرین نظرسنجی ها (منبع FiveThirtyEight) بگو جان اوسوف ، خشمگین دموکراتیک قادر بودن شکل را جمع کنید غیر قابل تحمل 100 میلیون دلار در مبارزات انتخاباتی ، تقریباً 2 امتیاز از دیوید پوردو جمهوری خواه فاصله دارد ، در حالی که رافائل وارنوک ، احترام ، دموکرات و فعال حقوق مدنی ، بیش از 2 امتیاز از سن لواتر سناتور جمهوری خواه فاصله دارد. با این حال ، در میانگین نظرسنجی های منتشر شده ، وضعیت مستقیم است ، کلاسیک “خیلی نزدیک برای تماس” است ، که باعث می شود پیش بینی یک انتظار طولانی دیگر برای دانستن حکم نهایی. همچنین در این حالت ، رای پستی می تواند تعیین کننده باشد ، یک سرزمین واقعی برای تصرف بیش از 3 میلیون شهروند ایالت هلو ، که این تصمیم را تا 31 دسامبر انتخاب کرده اند.

پاسخ دهندگان همچنین برای درک تأثیراتی که می تواند داشته باشد ، سخت کار می کنند قاشق واشنگتن پست وی مکالمه تلفنی طولانی را که دونالد ترامپ با آن ، با وزیر امور خارجه جورجیا ، برد رافنسپرگر ، جمهوری خواه ، برای به دست آوردن بازشماری آرا that که می تواند شکست وی را برگرداند ، منتشر کرد. رئیس جمهور كه ​​در جلسه مشاوره 3 نوامبر كلاهبرداری را محكوم كرد و همچنین اتهام رای گیری را تمدید كرد ، گفت: “من فقط می خواهم 11،780 رأی پیدا كنم ، یكی بیشتر از رأی ما زیرا ما در این ایالت پیروز شدیم.”

جو بایدن اظهار نظر نکرد ، اما معاون کمالا هریس قصد دارد ترامپ را “سو abuse استفاده گستاخانه و گستاخانه از قدرت” توصیف کند. سرمقاله واشنگتن پست می نویسد: “اظهارات استیضاح. احتمالاً غیرقانونی. این یک کودتا است.” ترامپ مدت هاست که از این آستانه عبور کرده است ، او به دلیل مقاومت سیاسی خود در انتقال ضعیف ، با همکاری ضعیف با دولت آینده جو ، علیه چارچوب نهادی ایالات متحده اعلام جنگ کرده است. بایدن و بنابراین همان توانایی رئیس جمهور جدید برای حضور آماده در کاخ سفید در یک فضای آرام پس از انتخابات.

جورجیا آخرین نبرد واقعی دونالد ترامپ است. لو شما برای حملات دیگر ثابت هستند: بر 6 ژانویه ، آنجا جلسه مشترک کنگره درباره نتایج انتخابات ، با دشمنی از “ده کثیف” ترامپیا – 12 سناتور هدایت شدهبر توسط تد کروز ، که می تواند با دیگری ترکیب شود میزبان تغذیه شده نمایندگان – که ، اما ، حداکثر می تواند یک مانع بسیار طولانی مدت ایجاد کند. لدر حالی که “راهپیمایی به سوی ترامپ” در خارج از کپیتول هیل برگزار می شود ، نیروها سعی در حمله به کنگره خواهند داشت ، تظاهرات مردمی که رئیس جمهور کناره گیری امیدوار است گسترده باشد. از طرف دیگر ، دونالد ترامپ محبوبیتی ندارد. در حقیقت ، می توان گفت که او به ندرت به محبوبیت بالایی دست یافته است ، نه تنها به دلیل عملکرد درخشان انتخاباتی ، بلکه حتی به این دلیل که حتی توانسته 12 سال ریاست جمهوری باراک اوباما را بشکند. رتبه بندی گالوپ برای تحسین برانگیزترین مرد در آمریکا.

من آنجا خواهم بود یک روز تاریخی! https://t.co/k6LStsWpfy

– دونالد جی ترامپ (realDonaldTrump) 3 ژانویه 2021

یک تاریخ مهم دیگردر 20 ژانویه ، سوگند جو بایدن ، هنگامی که رئیس جمهور معزول فقط می تواند حزب را برای جانشین خود خراب کند. رسانه ها آنچه را که در ذهن سرمایه دار می گذرد معما می کنند و برخی از پیش بینی های خیالی (اگر راجع به ترامپ صحبت نکردیم) شروع می شود: از اعلام همزمان نامزدی مجدد در سال 2024 به حصارهای کاخ سفید. البته ، هیچ کس تصور نمی کند که آقایان دونالد و ملانیا جو و جیل را برای نمایش در میان لبخندها و پت های پشتی ، همراهی کنند.

مقاومت بی وقفه ترامپ مانند مخزنی بر ویرانه های حزب جمهوریخواه می گذرد ، که در حال حاضر به حداقل چهار سال حکومت ترامپ کاهش یافته است. رسانه ها در مورد آن صحبت می کنند “جنگ” درون Gop: از طرف دیگر ، به نظر می رسد هماهنگی موقعیت های احتراق از دشوار است تد کروز – که سعی می کند به عنوان رهبر ترامپیسم ایستادگی کند – با سختگیری میچ مک کانل ، که معمولاً انعطاف پذیر نیست اما آماده تصدیق پیروزی بایدن است. مانند او ، بسیاری از افراد دیگر در Gop دارند موفقیت جو را تصدیق کرد. افرادی که دونالد ترامپ به یکی از آخرین توییت های سمی خود مراجعه می کند تا:وی علیه جمهوری خواهان میانه رو نوشت: “فصل تسلیم حزب جمهوری خواه یک شرم آور خواهد بود.” از نظر ترامپ ، آنها “نگهبانان” ضعیف و ناکارآمد ملت ما محسوب می شوند ، آماده پذیرش تصدیق تعداد تقلب در انتخابات ریاست جمهوری هستند! ” جلادی که امتناع می کند یک بار می گوید.

پ.یا کسانی که ، قابل درک است ، استعاره های نظامی را تحمل نمی کنند ، یا اغراق آمیز تلقی می شود ، باید در نظر داشت که دوباره در ستون های واشنگتن پست هر 10 رهبر سابق پنتاگون ، از جمله دو نفر بعداً توسط ترامپ ، جیم ماتیس و مارک اسپر منصوب و برکنار شده ، پیامی را به رئیس جمهور معزول ارسال کردند گفتنزمان به چالش کشیدن نتایج انتخابات گذشته است و ارتش هیچ نقشی در تلاش برای تغییر آنها ندارد. همه آنها هستند دبیران دفاع بلوک. “تلاش ها برای مشاركت ارتش آمریكا در حل اختلافات انتخاباتی ما را به یك سرزمین خطرناك ، غیرقانونی و خلاف قانون اساسی می برد.”

در این آب و هوا ، ترامپ باید این را بداند در جورجیا ، در نبرد کلمبوس بود که جاه طلبی های باقی مانده متفقین در جنگ داخلی آمریکا بلعیده شد. آوریل 1865 بود ، یک ماه قبل از پایان جنگ ، دو ماه قبل از پایان درگیری. وقتی نتیجه نوشته می شود ، در بیشتر موارد راه حل است منطقی تر تسلیم شدن است. همچنین به این دلیل که کشور نیاز به یک دولت مسئولانه دارد ، به ویژه برای مقابله با بیماری همه گیر که باعث مرگ هر 33 ثانیه در هفته گذشته شد. اما ابتدا دونالد ترامپ همچنین با این یافته اختلاف نظر دارد. سپس، میدونی، همیشه منطقی ترین کار را انجام نمی دهد.



[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *