[ad_1]

در اینجا آخرین برخورد بی ادبانه رقیبش با جو بایدن از سوی دونالد ترامپ است. رئیس جمهور کناره گیری ، درست در روز سوگند دموکرات ها ، عمداً از یک اتفاق مهم عبور می کند.

کدهای هسته ای ترامپ بایدن
دونالد ترامپ بایدن فاقد کد هسته ای است که از طریق عکس گتی ایماژ عبور می کند

او کاخ سفید را ترک کرد ، دونالد ترامپ، بنابراین ریاست جمهوری آمریکا را به جو بایدن سپرد. اما علاوه بر عدم حضور در مراسم تحویل رقیب دموکرات خود – که اکنون به دلیل محدودیت های همه گیر ، بیشتر صرفه جویی می کند – 74 ساله ، رئیس جمهور پیشین ایالات متحده ، آخرین کینه خود را از بایدن ، که او را شکست داد ، گرفت.

همچنین بخوانید -> بیل کلینتون “به خواب می رود”: احمقانه هنگام سخنرانی جو بایدن – ویدئو

ترامپ هفته ها و هفته ها با پذیرفتن ادعای تقلب و بی نظمی وتو که هرگز نتوانسته بود اثبات کند ، هفته ها و هفته ها واقعیت شکست خود را نپذیرفت. آخرین کارتی که این سرمایه دار توانست به نفع او بازی کند ، به سادگی نمادین است و فقط کمی رضایت شخصی برای او به همراه دارد. رئیس جمهور کناره گیری چه کرد؟ این واقعیت که او نمی خواست در این مراسم حاضر شود ، به این معنی است که جلسه دیگری که در صورتجلسه پیش بینی شده بود ، از دست رفته بود.

همچنین بخوانید -> سلاح مخفی دونالد برای “هیپنوتیزم کردن” افراد اطرافش

ترامپ به دلیل رفتارش از پروتکل عبور می کند

یعنی آنچه مربوط به تحویل کیف با کد هسته ای تحویل شده به دولت ستارگان و نوارهای داخل است. در زبان عامیانه ، همان “فوتبال” نامیده می شود. این کیف تا آخرین ثانیه که او رسماً رئیس جمهور می شود ، در اختیار ترامپ خواهد ماند. تا 23:59 و 59 ثانیه در روز چهارشنبه 20 ژانویه 2021 ، و ایالات متحده در حال حاضر یک منطقه زمانی شش ساعته دارد. درباره ما.

اگر می خواهید همه اخبار منتخب ویراستاران ما را به صورت بلادرنگ دنبال کنید اینجا را فشار دهید

همچنین بخوانید -> حل و فصل جو بایدن: برنامه زمانبندی ، مکان تماشای آن از طریق تلویزیون و پخش جریانی

اوایل عصر 20 ژانویه در واشنگتن هنوز اوایل بعد از ظهر است. سپس بایدن کیف دوم گرفت ، مسئله دیپلماتیک حل و فصل این زنجیره را حل کرد.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *