[ad_1]

گفته می شود که رنزی و اوباما در عملیات هک شدن شریک هستند. با استفاده از ماهواره نظامی ایتالیا ، آرا به بایدن اضافه می شود.

برگ برنده گاومیش رنزی اوباما

اکنون مشخص شده است که شبکه های اجتماعی به طور فزاینده ای در حال تبدیل شدن به زمینه ای مناسب برای انتشار اخبار جعلی و توطئه ها هستند. پدیده ای که با ورود بیماری همه گیر Covid-19 شیوع بیشتری پیدا کرد. یکی از آخرین پایان نامه های توطئه ایالات متحده را به یکی از این موارد پیوند می دهد نمایندگان سیاست محلی ما.

رنزي و اوباما: معامله اي براي تحريم ترامپ؟

نظریه جدید یک قهرمان اصلی خواهد داشت ماتئو رنزی، نخست وزیر سابق و رهبر فعلی ایتالیا ویوا. این سیاستمدار یکی از شرکای کلاهبرداری فرضی در انتخابات ایالات متحده در 3 نوامبر سال گذشته خواهد بود.

او در توافق عمل خواهد کرد با رئیس جمهور سابق ایالات متحده باراک اوباما و خیرخواه جورج سوروس. نقشه آنها تهیه می شود هنگام هک کردن داده های انتخابات با استفاده از ماهواره های نظامی ایتالیا.

به لطف این اقدام ، آنها میلیون ها رأی به نامزد حزب دموکرات اضافه کردند جو بایدنتضمین پیروزی او. ایتالیا پس از فاش شدن برای این عملیات انتخاب می شود “سیستم هکر“در فرانکفورت (آلمان).

داستان نیز شامل خواهد شد مشترک کلودیو گراتزیانو، رئیس کمیته نظامی اتحادیه اروپا است لئوناردو، شرکتی مسئول ماهواره نظامی. علاوه بر این ، گزارش شده است که الف عضو وزارت امور خارجه ایالات متحده در سفارت ایالات متحده در رم.

واقعیت دقیقاً در شب بین 3 تا 4 نوامبر اتفاق می افتد.

این پایان نامه توطئه در شب بین 6 و 7 ژانویه 2021 بین گروههای راست افراطی ایتالیایی و آمریکایی به طور گسترده در شبکه های اجتماعی گسترش یافت. این دقیقاً در همان زمان اتفاق افتاد حمله به کپیتول هیل توسط حامیان رئیس جمهور مستعفی ایالات متحده دونالد ترامپ. هیاهو به حدی بود که هشتگ # ایتالیا انجام نداد وارد روند شد.

برای قرار دادن این کلاهبرداری ، آن یک حساب کاربری توییتر بود BlueSkyReport. این کاربر آمریکایی است. او از ماه اکتبر در شبکه های اجتماعی فعال است و بیش از 46000 دنبال کننده دارد.

بنابراین او شب توییت کرد سه شنبه ، 5 دسامبر: “همه راه ها به رم منتهی می شود. ایتالیا در انتخابات ایالات متحده دخالت کرد. بیایید ابتدا بازیکنان احتمالی درگیر را بررسی کنیم. اوباما و نخست وزیر سابق ایتالیا رنزی

سپس عکسی از اضافه کنید اوباما و رنزي با هم به مناسبت یک جلسه نهادی. این دو به تصویر کشیده شده و یکدیگر را در آغوش گرفته اند. BlueSkyReport با این حال وی هیچ مدرکی در این زمینه ارائه نکرد.

روزنامه جمهوری توضیح دهید که همه چیز از کجا ناشی می شود اظهارات حساب توییتر آمریکایی به برخی نظریه های مربوط به بردلی جانسون. جانسون مفسر تلویزیون در کانال است اوان. طبق آنچه خودش ادعا می کند ، گذشته ای خواهد داشت مامور سیا.