[ad_1]

نبرد ماتئو رنزی برای حذف هیئت از سرویس های مخفی جوزپه کونته در این ساعت ها کاملاً متفاوت بود. داستانی که با روایتی که ماه ها اخیر توسط روتاماتوره ، نویسنده بحران دولت که هنوز کشور را به لرزه در می آورد ، مطبوعات را تطبیق نمی دهد. و آنچه ، به گفته لوکا تله ، پنهان می کند “یک تعارض بالقوه منافع بالقوه. “همچنین ، زیرا در این میان سناریوی بین المللی تغییر کرده است ، با دولت جدید جو بایدن در ایالات متحده ، که فروش سلاح به عربستان سعودی را کاهش داده است ، ایتالیا نیز این مسیر را دنبال می کند.

ماتئو رنزي عضو كميسيون دفاع در پالازو ماداما است. بنابراین Telese در صفحات ICT شگفت زده می شود: اگر سناتوری دستور کار اجرای تعلیق فروش اسلحه به عربستان را ارائه دهد ، رنزسی به چه رای خواهد داد؟ “پس از گشودن روابط اقتصادی بین رهبر ایتالیا ویوا و مقامات حاکم سعودی نمی توان به وضوح به این سوال پاسخ داد. و به ویژه پس از شناخته شدن روابط اقتصادی (و سیاسی) سناتور پونتاسی و تاج سعودی. و – بالاتر از همه – پس از مصاحبه عذرخواهی مشتاقانه و خنده دار با “دوست من ، اعلیحضرت” ولیعهد محمد بن سلمان.

Telese موضوع “را برای” مطرح می کند یک رهبر با نفوذ (همانطور که می بینیم) برای سرنوشت دولتی که اعتراف می کند لابی های پولی را از کشور دیگری پرداخت کرده است. با تأکید بر اینکه چگونه رهبر ایتالیا ویوا متحرک انجمن سازمان یافته شد از ابتکار سرمایه گذاری آینده (Fii) ، که او عضو هیئت مدیره آن است (“سالانه 80 هزار یورو می پردازد”). “با این حال ، بنیاد یک نهاد مستقل نیست (در عربستان سعودی غیر قابل تصور است) حتی از دیدگاه رسمی ، زیرا با حکم سلمان بن عبدالعزیز آل ساو پادشاه عربستان تاسیس شد و به نوعی توسط آن اداره می شود پسرش محمد بن سلمان.بدون این بحران ، شاید هیچ کس نمی توانست سفر رنزی به ریاض را همراه با بازگشت عجولانه به رم با پرواز گران قیمت (لا وریتا آن را “تاکسی پرنده” می خواند ، توضیح می دهد که هزینه آن 28000 یورو است) که توسط خود سعودی ها تهیه شده بود ، کشف کرد. و بدون اینکه حتی قبل از سوار شدن به کویرینال قرنطینه را دنبال کنید. تلهزه نتیجه گیری كرد: “ما تعجب كردیم كه چرا كنته نمی خواست هیئت سرویس مخفی را تحویل دهد.” در حالی که این س wrongال به اشتباه پرسیده شده بود: باید تعجب می کرد که چرا رنزی می خواست که آن را حفظ نکند. چرا در هر کشوری در جهان ، بحران دولت به رهبری رهبری که – حتی از نظر جسمی – در ریاض است ، چیزی بیش از احساس حیرت یا اضطراب ایجاد می کند.

مشاور لیگ شمال در روز یادبود: “یهودیان سزاوار توجه من نیستند”[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *