[ad_1]


این یک تناقض برای انتشار است مارکو تراوالو به نیم ساعت بیشتر. در اتاق نشیمن از لوسیا بشارت مدیر ظاهر روزانه او مقایسه می کند ماتئو رنزی به بن لادن، تروریست معروف سعودی. اگر بگوییم که متئو رنزی از همه بهتر است زیرا او دولت را منفجر کرد ، مانند این خواهد بود که بگوید بن لادن از همه بهتر است زیرا دو برج را منفجر کنید“کلماتی بودند که طوفان را به راه انداختند. برخی از نمایندگان ایتالیا ویوا اولین کسانی بودند که انگشت خود را به سمت تراوالو گرفتند.” امروز ، تراوالو از رای تر ، ماتئو رنزی را با بن لادن مقایسه می کند. چند روز پیش او از خوانندگان “روزنامه” خود دعوت کرد برای تف کردن روی عکس رهبر ایتالیا ویوا. امیدوارم رنزی درباره او قضاوت کند. چرا این آقا ، در خدمت کازالینووی در توئیتی نوشت: “از مرز عبور کنید” آنا ریتا لئوناردی. پستی که خود رنزی در شبکه های اجتماعی خود به اشتراک گذاشت.

معاون رنتزیان ، و همچنین دبیر کمیته پارلمان سیاست کلی و نظارت بر رای ، نظر مشابهی داشتند ، میشل انزلدی. “در Rai3 ، تراولو كه به عنوان یكی از طرفداران كنته دعوت شده است ، رنجی را با تروریست بن لادن مقایسه می كند ، با كینه ای كه هیچ ارتباطی با خدمات عمومی ندارد. همه مذاکرات به حالت تعلیق درآمد دولت “.

نخست وزیر پیشین سابق علاوه بر تسلیم در برابر بحران دولت ، در کنفرانسی در عربستان سعودی نیز سرخط خبرها شد. کنفرانس پولی ، که در آن او بلافاصله به این اتهام متهم شد “شهادت” به رژیم سعودی. فرد مبتلا چنین چیزی را نمی بیند ، و توضیح داد: “من در یک کنفرانس بودم. من خیلی کار می کنم، هر ساله در سراسر جهان ، از چین تا ایالات متحده ، از خاورمیانه تا کره جنوبی “و” تا آنجا که به عربستان سعودی مربوط می شود ، فقط افرادی که با سیاست خارجی آشنا نیستند این واقعیت را که ما در مورد یکی از قوی ترین صحبت می کنیم نادیده می گیرند متحدان ما مهم هستند. رژیم سعودی سنگر بر ضد افراط گرایی اسلامی ، مهمترین نیروی سیاسی و اقتصادی منطقه است.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *