رنزی پس از دیدار با شاهزاده بن سلمان از عربستان سعودی بازگشت: “اینجا یک رنسانس جدید است” ، اما ایتالیا از امروز صادرات بمب را متوقف می کند | لیگسفر از ماتئو رنزی در ریاض برای کنفرانسی که در آن منصوب کرده بود عربستان سعودی “مهد یک رنسانس جدید” ، ایتالیا به طور رسمی تصمیم گرفته است صادرات بمب ها و سلاح های ایتالیایی به دولت عربستان را متوقف کند.

جنجال بر سر ماتئو رنزی دقیقاً به دلیل اظهارات ارائه شده در این کنفرانس مطبوعاتی پولی در ایتالیا متولد شد ، وی در این گفتگو با شاهزاده سعودی بن سلمان حضور یافت. “مهد تجدید حیات جدید” جمله ای توهین آمیز است و شبکه های اجتماعی آن را محکوم می کنند ، زیرا بسیاری تأکید می کنند که “عربستان سعودی در تلاش است تا بسیاری از حقوق بشر را رعایت کند”. علاوه بر اظهارات مورد بررسی این واقعیت است که رهبر ایتالیا ویوا برای انجام این گفتگو با شاهزاده سعودی پرداخت شده است.

همان عربستان سعودی که به گفته وزارت امور خارجه از در اختیار داشتن سلاح های ایتالیایی برای درگیری های بسیار خونین در یمن استفاده کرده است. فارنسینا ، به رهبری لوئیجی دی مایو ، دیروز عمل اداری مربوط به انتخابات انجام شده توسط دولت جدید ایالات متحده ، به ریاست جو بایدن را امضا کرد و روند آغاز شده توسط کار پارلمان را که در دسامبر سال گذشته آغاز شده بود ، به پایان می رساند.وبسایت http://orange90.ir
نوشته ایجاد شد 1743

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا