[ad_1]

سفر از ماتئو رنزی در ریاض برای کنفرانسی که در آن منصوب کرده بود عربستان سعودی “مهد یک رنسانس جدید” ، ایتالیا به طور رسمی تصمیم گرفته است صادرات بمب ها و سلاح های ایتالیایی به دولت عربستان را متوقف کند.

جنجال بر سر ماتئو رنزی دقیقاً به دلیل اظهارات ارائه شده در این کنفرانس مطبوعاتی پولی در ایتالیا متولد شد ، وی در این گفتگو با شاهزاده سعودی بن سلمان حضور یافت. “مهد تجدید حیات جدید” جمله ای توهین آمیز است و شبکه های اجتماعی آن را محکوم می کنند ، زیرا بسیاری تأکید می کنند که “عربستان سعودی در تلاش است تا بسیاری از حقوق بشر را رعایت کند”. علاوه بر اظهارات مورد بررسی این واقعیت است که رهبر ایتالیا ویوا برای انجام این گفتگو با شاهزاده سعودی پرداخت شده است.

همان عربستان سعودی که به گفته وزارت امور خارجه از در اختیار داشتن سلاح های ایتالیایی برای درگیری های بسیار خونین در یمن استفاده کرده است. فارنسینا ، به رهبری لوئیجی دی مایو ، دیروز عمل اداری مربوط به انتخابات انجام شده توسط دولت جدید ایالات متحده ، به ریاست جو بایدن را امضا کرد و روند آغاز شده توسط کار پارلمان را که در دسامبر سال گذشته آغاز شده بود ، به پایان می رساند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *