[ad_1]

سفر ماتئو رنزی به عربستان سعودی همچنان بحث برانگیز است. در یک پست بسیار سخت در شبکه های اجتماعی فشار روبرتو ساویانو علیه رهبر ایتالیا ویوا ظاهر می شود. “آیا داستان جمال کاشوگی ، روزنامه نگار روزنامه سعودی واشنگتن پست را می دانید که توسط محمد بن سلمان ، شاهزاده سعودی به طرز وحشیانه ای کشته و تکه تکه شد؟” فقط با دانستن این موضوع می توانید واقعاً بدانید که محمد بن سلمان به چه جنایاتی مظنون است. ساویانو می نویسد ، و در این لحظه ، مانند من ، می فهمید که چرا ماتئو رنزی باید این افتخار را داشته باشد که زندگی عمومی کشور ما را ترک کند.

“آنها سعی خواهند کرد شما را با ایجاد موازی با امانوئل ماکرون ، که لشکر افتخار را به السیسی اهدا کرده است ، یا با آنگلا مرکل ، که با ولادیمیر پوتین خجالتی نشان می دهد ، شما را فریب دهند. این نویسنده می گوید ، آنها استدلالهای بی ارزشی هستند كه اقدامات سیاسی متهم كننده ماكرون و مرکل توجیه احتمالی دلیل دولت را پیدا می كنند. حضور جدی ماتئو رنزی در پای بن سلمان فقط به دلیل کیف پول توجیه پذیر است. ”

ساویانو نوشت: “ماتئو رنزی سناتور جمهوری ایتالیا است ، او یک سیاستمدار سابق بازنشسته نیست ، او یک قهرمان جزئی نیست که بتواند به دیگران پرداخت کند ، به خصوص شهریاری که مخالفان خود را با حکم اعدام آنها ساکت کند. پرداخت شده توسط دولت ایتالیا برای کار خود (یک سناتور در ایتالیا بیش از 14000 یورو در ماه درآمد خالص دارد ، با در نظر گرفتن کمک های ماهانه ، کمک های روزانه و بازپرداخت های مختلف) و قرار است این کار را با وقار ، مطابق با ارزش های قانون اساسی انجام دهد ، از ” من فکر نمی کنم همانطور که در جمال کاشوگی روزنامه نگار واشنگتن پست رخ داد ، امکان پاره کردن مخالفان سیاسی در دفاتر دیپلماتیک دیگران به رسمیت شناخته شده است. “

ساویانو گفت: “ماتئو رنزی برجسته ترین سیاستمدار ایتالیایی در حال حاضر است ،” بنابراین ایده ای که شهروندان جهان می توانند پس از این آزادی بگیرند این است که برجسته ترین سیاستمدار ایتالیایی – سوزن تعادل نیز فروخته شده است. ” برای کشوری بد نیست که در شرایط فعلی فقط به یک چیز احتیاج داشته باشد: اعتماد. ” این برای من یک لذت بزرگ است – گفت Renzi – این افتخار است که در اینجا در کنار شاهزاده بزرگ MBS هستم. من معتقدم که عربستان ممکن است محل یک رنسانس جدید باشد. این کلمات را به خاطر بسپارید ، آنها را فراموش نکنید ، زیرا آنها کلاله ای هستند “، ساویانو تأکید می کند.

“اکنون من از وزرای سابق ایتالیا Viva – و به ویژه ترزا بلانووا ، که مطمئنا قهرمان واقعی قانون علیه کار غیرقانونی است ، که همه باید قدردان آن باشیم ، می پرسم – چگونه می توانیم رهبر را تصور کنیم (اما در این لحظه من می گویم که رئیس ، به معنای بدترین کلمه) حزب آنها ، به عنوان یک مهمان با درآمد بالا می رود تا دیکتاتوری را بکشد که مخالفان سیاسی را بکشد و از رعیت استفاده کند.
وزیر بلانوا ، موضع شما در این مورد چیست؟ “نتیجه گیری از انتشار Saviano.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *