[ad_1]

“این دیگر مخفی نخواهد بود ، من ذینفع هستم. این مسئله بسیار پیچیده ای بود. طلبکاران زیادی وجود داشت و من موفق شدم ذینفع شوم. این یک وضعیت غیر منتظره است. مکان فوق العاده است.” اینها کلماتی است که رئیس جمهور روسیه را از اتهام مطرح شده “تبرئه” می کند الکسی ناوالنی در یک فیلم فوق العاده ویروسی تحویل داده شده توسط غول ساخت و ساز آرکادی روتنبرگ.

بلافاصله پس از دستگیری حریف ، کارمندان وی ویدیویی دو ساعته در کانال یوتیوب وی با جزئیات “کاخ پوتین” ، محل اقامت مجلل دریای سیاه به ارزش بیش از 1.1 میلیارد یورو ، “با بیشترین مماس داستان پرداخت شده” قرار دادند. این فیلم بیش از 103 میلیون بار مشاهده شده است. پوتین اصلاح امور تحقیقات را انكار كرد و گفت كه نه وی و نه نزدیكان نزدیك وی مالك این املاك نیستند و كرملین اصرار داشت كه هیچ ارتباطی با رئیس جمهور ندارد ، حتی اگر این ساختمان توسط سرویس امنیت فدرال محافظت می شد. (Fso) ، که به امنیت مقامات ارشد دولتی می پردازد.

بنیاد ناوالنیج: این فیلم از کاخ پوتین است


اولیگارچ روتنبرگ ، که بسیار نزدیک به پوتین و شریک جودوی گاه به گاه او محسوب می شود ، گفت که او “ذینفع” این ابرشار است. روتنبرگ در مصاحبه ای با کانال تلویزیونی مش توضیح داد که هتلی در آنجا ساخته می شود که “ظرف دو یا سه سال” افتتاح می شود.

ناوالنی که هنگام بازگشت از آلمان به روسیه دستگیر شد ، جایی که برای مسمومیت با نوویچوک تحت درمان بود ، تا زمان محاکمه به 30 روز زندان محکوم شد. هواداران وی علی رغم هشدارهای مقامات آماده مداخله برای جلوگیری از اعتراضات غیرقانونی قلمداد شده ، فردا به خیابان ها بازمی گردند.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *