[ad_1]

تحقیقات بزرگ ویدئویی این تیم همچنان میلیون ها بازدید به دست می آورد الکسی ناوالنی از به اصطلاح “کاخ پوتین” ، اقامتی در دریای سیاه که به لطف رشوه های وفاداران رئیس جمهور روسیه بیش از 1.1 میلیارد یورو هزینه دارد. این فیلم ها بیش از 92 میلیون بار در هفته مشاهده شده است که رقمی بی سابقه است ، به طوری که خود رهبر كرملین نیز این تعداد را ثبت كرده است ولادیمیر پوتین او مجبور شد مداخله کند تا بگوید “هیچ یک از آنچه ارائه شده متعلق به او یا خانواده اش نیست و هرگز متعلق به آنها نبوده است. هرگز. ” با تشکر از اجازه صندوق ضد فساد فله ، جمهوری می تواند یک عصاره با زیرنویس به زبان ایتالیایی به شما نشان دهد.

تحقیق ویدئویی

در حالی که این ویدئو تقریباً دو ساعت به طول انجامید الکسی ناوالنی او پس از آن هنوز در آلمان بهبود می یافت مسمومیت با یک تازه کار، اما فقط گسترده بود پس از دستگیری پخش زنده بازگشت جسورانه او به روسیه و فراتر از آن حکم 30 روزه به زندان تا زمان محاکمه وی با عنوان “کاخ پوتین” از معدود تحقیقات ضد فساد است که مستقیماً متوجه رهبر کرملین می شود.

صادقانه بگویم ، وجود ساختمان و ادعای روابط آن با پوتین در سال 2010 توسط چندین روزنامه نگار محکوم شده بود ، اما پس از رسوایی ساختمان فروخته شد. به گفته ناوالنی ، قراردادها و معاملات نشان می دهد که این فروش چیزی بیشتر از “توهم قانونی” برای پنهان کردن هویت صاحب واقعی املاک نیست: یک مرد “وسواس تجمل و ثروت” ، یعنی پوتین.

قصر: کشور در داخل کشور

این کاخ که توسط 7000 هکتار زمین احاطه شده است ، در نزدیکی گلندجیک ، منطقه کراسنودار واقع شده است. شامل هلی کوپتر ، پیست هاکی ، کلیسا ، گلخانه ، تونل منتهی به دریا است که در صورت لزوم می توان آن را به یک پناهگاه ، آمفی تئاتر ، چایخانه قابل دسترسی به لطف یک پل 80 متری ، صدف تبدیل کرد. مزرعه و حتی یک خونه به نام Chateau. در اسناد ، باغ های انگور و انبار ، و همچنین “کاخ” واقعی 17 691 متر مربع ، که شامل یک کلوپ شبانه ، اتاق قلیان با ایستگاه رقص قطب ، استخر شنا ، سونا و ترکی حمام ، سالن بدن سازی و کازینو.

منطقه “حداکثر 39 موناکو” که توسط مردان FSB محافظت می شود ، توسط یک منطقه پرواز ممنوع و یک منطقه دریایی که برای قایق ها بسته نیست ، و همچنین توسط ایستگاه های بازرسی مناسب محافظت می شود. تحقیقات گفت: “بدون اغراق ، این محفوظ ترین و محافظت شده ترین مجموعه در روسیه است. یک شهر کامل ، یا بهتر بگوییم یک پادشاهی.” “یک کشور جداگانه در روسیه” با “تزار یک و غیر قابل تعویض: پوتین”.

مبلمان ایتالیایی و عقاب از فیلم آیزنشتاین “Ottobre”

تیم ناوالنی به لطف نقشه ها و عکس های سه طبقه ساختمان ، که از یک پیمانکار ادعا شده ، “مبهوت و خشمگین از مبلمان لوکس” به دست آمده بود ، توانست فضای داخلی را در سه بعد بازسازی کند. اتفاقاً تقریباً کاملاً ایتالیایی خواهد بود. مثل مبل های چرمی (47) برای دو میلیون روبل و یک میز برای بیش از چهار میلیون روبل.

آنچه در برنامه های منتشر شده توسط حریف روس به عنوان “یک اتاق ناهار خوری کوچک” تعریف شده است ، با میز ، صندلی و بوفه با مونوگرام Citterio تهیه شده است. در عوض یکی از اتاق های خواب دارای یک کشو از شرکت پوزولی است.

در حالی که Cristofori Ceramiche لوازم جانبی حمام مانند برس توالت 700 یورو و نگهدارنده دستمال توالت 1038 یورو تهیه کرد. ناوالنی در پایان گفت: “صد و پنجاه هزار روبل برای برس توالت و نگهدارنده غلتک برای یک حمام تنها.” “بازنشستگی سالانه مستمری بگیران متوسط ​​روسی در یکی از توالت های پوتین ، که ممکن است خود پوتین هرگز به آنجا نرود.”

این کاخ همچنین دارای یک دروازه با عقاب دو سر است که بازتولید دقیق ورودی کاخ زمستان در فیلم است اکتبر بر سرگئی آیزنشتاین. جزئیاتی که به گفته ناوالنی ، “چیزهای زیادی را در مورد اینکه این مرد فکر می کند کیست به ما می گوید”.

“بزرگترین شکست” در تاریخ

این مجتمع که هنوز بخشی از آن در دست ساخت است ، هزینه آن 100 میلیارد روبل (بیش از 1.1 میلیارد یورو) است که طبق گفته این فعال ، توسط وفاداران پوتین که دارای پست های کلیدی در فدراسیون روسیه هستند ، مانند رئیس غول نفت ، بودجه تأمین می شود. روسنفت ایگور سچین یا تاجر گنادی تیمچنکو. به گفته ناوالنیج “بزرگترین رشوه” در تاریخ. مخالف ادعا می کند ، همان سیستم مورد استفاده ، همیشه از زنان پوتین پشتیبانی می کند: سوتلانا Krivonogih است آلینا کابایوا.

اعتراض و سرکوب

ده ها هزار نفر شنبه گذشته به خیابان ها آمدند و خواستار آزادی ناوالنی و محکوم کردن فساد در قدرت شدند که در کاخ پوتین تبلور یافته است. تقریباً 4000 نفر متوقف شده اند که بالاترین تعداد تاکنون بوده است. نشانه ای که مقامات از همه ابزارها برای تأمین امنیت انتخابات ماه سپتامبر استفاده خواهند کرد.

و بیش از 40 پرونده جنایی به لطف قوانین جدید مصوب دسامبر در حال حاضر افتتاح شده است. علاوه بر این ، نیروهای امنیتی هشدار داده بودند كه شركت در تجمعات غیر مجاز می تواند تا 15 سال زندان داشته باشد.

انکار پوتین

وی روز دوشنبه گفت: “هیچ چیزی که در آنجا به عنوان املاک من در آن ثبت شده باشد متعلق به من یا خانواده ام نیست و تاکنون متعلق به ما نبوده است.” ولادیمیر پوتین، در طی یک جلسه آنلاین ، در پاسخ به س fromال یکی از دانشجویان اوفا در مورد ساختمان ادعایی خود. طبق معمول ، رئیس جمهور روسیه نام حریف خود را در زندان اعلام نکرد ، اما فیلم را به عنوان مونتاژ اطلاعات قدیمی درباره “شهروندان شستشوی مغزی” رد کرد. وی افزود: “من آن را تماشا نکردم ، فقط به این دلیل که وقت ندارم ، اما خلاصه ای را مرور کردم.” پوتین سپس این تظاهرات را محکوم کرد: “هر چیزی که فراتر از قانون باشد ، نه تنها نتیجه مثبتی ندارد بلکه خطرناک است.”

اما همین واقعیت که پوتین احساس می کند مجبور است درباره این دانشمند علوم سیاسی اظهار نظر کند تاتیانا استانوویا، “به رسمیت شناختن غیر مستقیم اعتبار خشم مردم است: معلوم می شود که این اعتراض تا حدی قانونی است.” در همین حال ، تیم ناوالنیج قبلاً جلسه ای را برای روز یکشنبه آینده ، 31 ژانویه ترتیب داده است: “برای آزادی ناوالنیج. برای آزادی همه. برای عدالت.”

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *