[ad_1]

پس از بازگشت تئاتر به خانه پس از یک دوره “توانبخشی” در آلمان به اتهام مسمومیت با تازه وارد ، الکسی ناوالنی ، وبلاگ نویس غربی خود را به عنوان رهبر مخالفت با ولادیمیر پوتین ، دوباره به خط مقدم بازگشت. ناسیونالیست متقاعد ، اما در غرب بسیار ارزشمند است. مطمئناً خیلی بیشتر از روسیه.

به گفته رهبر بزرگترین حزب مخالف این کشور ، گنادی زیوگانف از حزب کمونیست فدراسیون روسیه ، الکسی ناوالنی شخصیتی سیاسی نیست ، اما نماینده پول ایالات متحده در روسیه است. در همین راستا ، در گذشته زیوگانف ناوالنی را با رئیس جمهور سابق بوریس یلتسین ، سیاستمداری به شدت طرفدار غرب مقایسه کرده است.

ژیگانوف سپس ناوالنی را متهم کرد که چیزی بیش از رئیس خودش نیست.

“من او را حریف نمی دانم. این به نمایندگی از RT مالی سرمایه آمریکایی است. “” زیوگانوف روز دوشنبه به رادیو Komsomolskaya Pravda گفت. “آنها او را به عنوان یک شخصیت بزرگ معرفی می کنند ، اما این چیزی نیست جز تلاشی برای تحقیر واقعیت روسیه.”

به گفته زیوگانف ، ناوالنی توسط اطلاعات خارجی برای راه اندازی انقلابی آماده شده بود ، که او آن را با میدان اوکراین در سال 2014 مقایسه کرد.

“او رئیس خودش نیست. او با متخصصان باتجربه ای کار می کند که افراد دیگری را قبل از او تشویق کرده اند. “

نظر نماینده کمونیست مجلس درباره ناوالنی از سال 2012 که اعلام کرد با “مخالف” کار خواهد کرد تا اطمینان حاصل کند که انتخابات آزاد و عادلانه است ، تغییر قابل توجهی کرده است.

در سال 2020 ، زیوگانف ناوالنی را با رقیب سابق خود مقایسه كرد و به رئیس جمهور ولادیمیر پوتین گفت كه این فعال “یلتسین جوان اما هوشیار” است.

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *