[ad_1]

پلیس روسیه الکسی ناوالنی مخالف را هنگام ورود به فرودگاه مسکو در بازگشت از آلمان برای اولین بار از زمان مسمومیت در تابستان گذشته ، متوقف کرد. این اقدام که در آن ناوالنی به جرم نقض مفاد مجازات تعلیقی می تواند به مدت 3.5 سال زندانی شود ، خطر ایجاد موجی از انتقادات غرب از سوی ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور را در پی دارد. پروازی که ناوالنی و همسرش جولیا در آن سفر می کردند یک پرواز کم هزینه بود ، پوبدا ، که قرار بود در فرودگاه ونوکووو (جنوب غربی مسکو) به زمین بنشیند و در عوض با تاخیر غیرمعمول برای شرکت در فرودگاه شرمتهوو (شمال غربی) به پایان رسید. آسكانیوس مسیر پرواز را كه در یك لحظه به سمت راست چرخیده و به سمت شمال صعود كرد ، دنبال كرد و مسیر جدیدی را طی كرد ، در حالی كه رادار در سایت FlightStats اعلام كرد كه هواپیما به طور موقت ردیابی را ترك كرده است. هواپیمای ناوالنی از برلین در آخرین لحظه ربوده شد در حالی که روزنامه نگاران و هواداران در فرودگاه منتظر او بودند: نیروهای امنیتی اومن قبلاً چندین دستگیری را در این بین انجام داده بودند.

در یک مورد که توجه بین المللی گسترده ای را به خود جلب کرد ، ناوالنی در تابستان سال گذشته توسط آزمایش های ارتش آلمان مسموم به عنوان یک عامل عصبی شناخته شده به عنوان Novichok مسموم شد ، اما این نسخه از وقایع توسط کرملین رد شد. پس از آنکه ناوالنی هفته گذشته گفت که قصد بازگشت به خانه خود را دارد ، سرویس زندان مسکو اعلام کرد که پس از بازگشت متهم به نقض مقررات حبس تعلیقی به اتهام اختلاس در پی دستگیری وی خواهد بود. اختراع شده اما این سیاستمدار 44 ساله مخالف گفت که او ترس ندارد و اعتقاد ندارد که دستگیر خواهد شد. “کودک ، برای ما آب بیاور. ما در حال پرواز به خانه هستیم. ” بنابراین ، در یک ویدئو ، همسر الکسی ناوالنی جولیا از هواداران همسرش در هواپیمای پرواز پوبدا (ارزان قیمت) برلین-مسکو استقبال کرد. شوخی که به این واقعیت اشاره دارد که Aeroflot فقط آب را با قیمت پایین سرو می کند ، اما همچنین به این واقعیت است که در ماه سپتامبر ناوالنی با یک بطری آب مسموم می شد (و نه با چای ، همانطور که قبلاً گفت). جولیا اجازه ورود به روسیه را داشت.

فله بر اساس مصوبه ای که در تاریخ 29 دسامبر سال 2020 صادر شد ، بازداشت شد که طبق آن وبلاگ نویس به دلیل نقض سیستماتیک شرایط دوره آزمایشی با دستور اقدامات لازم برای بازداشت هنگام مشخص شدن محل نگهداری ، تحت تعقیب قرار گرفت. در 14 ژانویه ، یک روز پس از آنکه ناوالنی قصد خود را برای بازگشت به روسیه اعلام کرد ، سرویس تعزیرات فدرال (FSIN) اعلام کرد که برای دستگیری وی اقداماتی انجام خواهد داد. پیش از این ، این وزارتخانه وی را به دور زدن کنترل بازرسی کیفری اجرایی در “پرونده ایو روچر” متهم کرد. به گفته وی ، ناوالنی در دسامبر سال 2014 به 3.5 سال آزادی مشروط محکوم شد ، برادرش اولگ 3.5 سال زندان گرفت. ناوالنی خود را بی گناه دانست و آزار و اذیت خود را به دلایل سیاسی مرتبط دانست. این وزارتخانه گفت که وکیل این وبلاگ نویس از تصمیم قرار دادن ناوالنی در لیست تحت تعقیب و همچنین درخواست لغو مشروط و اجرای حکم مجازات شده توسط این حکم مطلع بوده است. این یک نقض مکرر شرایط دوره آزمایشی در “پرونده ایو روشر” است.

اما آنها وجود دارند سایر موارد باز که ممکن است در حالت تعلیق باشند. این وبلاگ نویس جلسات افترا را علیه یک جانباز 93 ساله جنگ بزرگ میهنی (معروف به جنگ جهانی دوم) برگزار می کند. در صورت عدم مراجعه ممکن است تحت تعقیب قرار گیرد. علاوه بر این ، ناوالنی در تعدادی دیگر از پرونده های جنایی نیز متهم شده است. دادرسی کیفری علیه او تحت بخش 4 ماده 159 قانون کیفری فدراسیون روسیه آغاز شده است – “کلاهبرداری در مقیاس ویژه”. ناوالنی با این اتهام تا 10 سال زندان محکوم می شود. علاوه بر این ، اعضای جامعه حقوقی معتقدند که درخواست ناوالنی برای تحریم های جدید علیه روسیه می تواند منجر به پیگرد قانونی علیه این وبلاگ نویس به اتهام خیانت شود. بدون ذکر ده پرونده تحت تعقیب “مرد اهل سنت پترزبورگ” Evgeny Prigogine علیه ناوالنی و هوادارانش ، که در حال حاضر در دادگاه های منطقه ای مسکو در حال بررسی است. askanews

ilfogliettone.it را در فیس بوک دنبال کنید

© پخش مجدد ذخیره شده است

اگر اصلاح ، پیشنهاد یا نظری دارید ، به آدرس [email protected] بنویسید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *