روسیه ، هانتر اینجاست: یک ماژول جنگی مدرن با کنترل از راه دور – دفاع و اطلاعاتپیشرفت روسیه در تمام زمینه های بخش دفاعی به شدت ادامه دارد. مسکو ، از طریق شکار سلاح ، تلاش زیادی برای مدرنیزه کردن می کند تا این کشور بتواند با تهدیدهای روزافزون دشمنان هرچه بیشتر و موثرتر روبرو شود. در رهبری متولد شده است.

UVZ به TASS گفت NPO Elektromachina (زیرمجموعه Uralvagonzavod ، UVZ) آزمایشات ماژول جنگی Hunter را برای وسایل نقلیه زرهی Taifun-K مجهز به مسلسل 6P49 با موفقیت به پایان رسانده است.

سرگئی آبراموف ، معاون طراح ارشد Elektromachina ، گفت: “مسلسل جدید تولید شده در کارخانه Degtyaroev به طور قابل توجهی ویژگی های ماژول رزمی را بهبود می بخشد ، رقابت محصول ما را افزایش می دهد و آن را با رهبران جهان مطابقت می دهد. این کارخانه به ابتکار عمل خود ماژول رزمی را بهبود بخشید.”

به گفته آبراموف ، سازنده مسلسل مجوز تولید سریالی را در نوامبر سال 2020 دریافت کرد.

وی افزود: “ما به زودی مجموعه ای از ماژول های جنگی Hunter را با مسلسل جدید به Taifun-Ks ارسال خواهیم كرد. ماژول های ناوگان و سایر وسایل نقلیه ویژه نیز با اصلاح جدید تحویل خواهند شد.”

به گفته UVZ ، ماژول Hunter اخیراً آزمونهایی را در Nizhny Tagil گذرانده است. این شرکت گفت: “ما انتظار داشتیم كه هنگام استفاده از مسلسل جدید ، دقت بیشتری افزایش یابد و آزمایش های شلیك این موضوع را تأیید كردند. اثر شلیك 20-30٪ افزایش یافته است.”

نسخه دریایی ماژول Narval نامیده می شود.

Hunter (Narval) یکی از مدرن ترین ماژول های رزمی با کنترل از راه دور است که در روسیه توسعه یافته است. سلاح های اصلی آن در دو هواپیما تثبیت شده است ، که به آن امکان می دهد اهداف متحرک را در فاصله 1000 متری قرار دهد. این دوربین مجهز به دوربینی با دامنه شناسایی تا 5000 متر ، دستگاه دید حرارتی با دامنه شناسایی 2500 متر و دستگاه اندازه گیری لیزر است.

وبسایت http://orange90.ir
نوشته ایجاد شد 1743

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نوشته های مرتبط

متنی که میخواهید برای جستجو وارد کرده و دکمه جستجو را فشار دهید. برای لغو دکمه ESC را فشار دهید.

بازگشت به بالا