[ad_1]

“آلمان مواد بیولوژیکی ، هیچ نتیجه تجزیه و تحلیل ، هیچ بطری در اختیار ما قرار نداد” در مورد مسمومیت الکسی ناوالنی. این را سرگئی لاوروف وزیر خارجه روسیه در پاسخ به س aال اسکای در جریان کنفرانس سالانه خود به سرپرستی سخنگوی ماریا زاخارووا اظهار داشت. به گفته خبرنگار اسکای ، چنین شواهدی ارائه شده است. “تعجب می کنم که چگونه آنها جرات می کنند بدون نشان دادن مدارکی ، چنین اتهاماتی را علیه روسیه وارد کنند. اگر از حقیقت نمی ترسید ، آن را روی میز بگذارید – لاوروف در یک نقطه منفجر شد. به گفته لاوروف ، هیچ اثری از یک عامل فلج کننده اعصاب (نوویچوک معروف) در کلینیک مدنی در اومسک یافت نشد و کلینیک شریت در برلین چیزی مشابه پیدا نکرد. به گفته لاوروف ، فقط بخش نظامی در آلمان ادعا می کند که شواهدی از Novichok پیدا کرده است.

پرونده Navalny وزیر امور خارجه ، که گفت مخالف روس به طور مصنوعی پاسخ بین المللی دریافت کرده است ، تکرار کرد: “مانند پرونده لیتویننکو ،” از غرب ، “آنها به ما شواهدی ندادند”. آلمان “کاملاً تهاجمی” درخواست کرده بود که الکسی ناوالنی پس از مسمومیت در اومسک به برلین اعزام شود. لاوروف افزود: “هنگامی که ما از آلمان ها نتایج تجزیه و تحلیل های موجود در این کنوانسیون را خواستیم ، به ما گفتند که موضوع از قبل چند وجهی است” به گفته لاوروف ، ابراز خشم کشورهای غربی از بازداشت ناوالنی به منظور جلب توجه شهروندان آنها از مشکلات داخلی است. آنجا پلیس شب گذشته ناوالنی را دستگیر کرد، هنگام ورود به مسکو پس از بازگشت از آلمان برای اولین بار از زمان مسمومیت در تابستان گذشته از آلمان.

وزیر از طرف خود ، هایکو مااس از روسیه خواست پس از دستگیری الکسی ناوالنی ، حریف “فوراً” را آزاد کند. الکسی ناوالنی که در ماه آگوست از سو of ظن مسمومیت معالجه شد ، “تصمیم آگاهانه ای برای بازگشت به روسیه گرفت زیرا این کشور را خانه شخصی و سیاسی خود می دانست” و همچنین این واقعیت که وی هنگام ورود توسط مقامات روسی دستگیر شد. مااس گفت: “این کاملاً قابل درک نیست.” در همین حال ، ناوالنی دادگاهی را فراخواند كه به یك كلانتری احضار شد تا یك روز پس از دستگیری در مسكو ، در مورد انتقاد در غرب ، “تمسخر عدالت” در مورد بازداشت وی ، رای صادر كند. ناوالنی ، 44 ساله ، ولادیمیر پوتین ، رئیس جمهور روسیه را مستقیماً متهم كرد كه دستور ترور او را بر اساس Novichok صادر كرده است. ناوالنی به مدت پنج ماه در آلمان تحت معالجه قرار گرفت.

در عین حال، دادگاه روسیه پس از دستگیری بحث برانگیز دیروز ، پس از ورود به مسکو پس از بهبودی 5 ماهه ، حبس مخالف سیاسی پوتین الکسی ناوالنی را به مدت 30 روز صادر کرد. وادیم كوبزف ، وكیل وی در توئیتر گفت: “الکسی ناوالنی تا 30 فوریه به مدت 30 روز بازداشت شد.” روز یکشنبه ، سرویس های زندان روسیه الکسی ناوالنی را به اتهام نقض شرایط مجازات زندان وی دستگیر کردند. حریف سیاسی روسیه که توسط یک عامل عصبی مانند نوویچوک مسموم شده و به کما می رود ، پس از 5 ماه درمان در آلمان در حال بهبود است. روز پنجشنبه ، 14 ژانویه ، FSIN گفت که می خواهد ناوالانی را دستگیر کند تا زمانی که دومی بازگشت خود را اعلام کرد.

“سرویس در اطلاعیه مطبوعاتی آمده است: زندان فدرال زندانهای روسیه موظف است تمام اقدامات لازم را برای دستگیری الكسی ناوالنی مجرم انجام دهد ، تا زمانی كه دادگاه تصمیم بگیرد كه مجازات تعلیقی وی را با مجازات (زندان) جایگزین كند. به دنبال بیانیه دادگاه روسیه ، الکسی ناوالنی از روس ها خواست “به خیابان ها بروند” برای مخالفت با دولت. “آنچه این راهزنان (در قدرت) بیشتر از آن می ترسند این است که مردم به خیابانها می آیند (…) ، بنابراین نترس ، به خیابان برو ، نه برای من ، بلکه برای تو – همچنین برای آینده ، “او در یک فیلم ضبط شده در کلاس گفت و در شبکه های اجتماعی منتشر کرد.

ilfogliettone.it را در فیس بوک دنبال کنید

© پخش مجدد ذخیره شده است

اگر اصلاح ، پیشنهاد یا نظری دارید ، به آدرس [email protected] بنویسید[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *