[ad_1]

ایالات متحده گفت که دو رئیس جمهور همچنین در مورد حمله سایبری گسترده به SolarWinds ، که مسکو به آن متهم شده است ، بحث کرده اند. پاداش ادعایی کرملین به سربازان آمریکایی در افغانستان و مسمومیت الکسی ناوالنی مخالف روسیه.

جو بایدن اظهار داشت که برای ولادیمیر پوتین دشوارتر از دونالد ترامپ است که از ایستادگی در برابر کرملین امتناع ورزید و اغلب دخالت روسیه در انتخابات 2016 را زیر سال برد. علیرغم رویکرد آشتی جویانه ترامپ ، کرملین از ریاست جمهوری او سو take استفاده نکرد ، همانطور که دولت وی روسها را در موضوعات مختلف از اوکراین گرفته تا حمله به مخالفان به شدت تحریم کرد. جو بایدن و تیم سیاست خارجی وی موضع قاطعی در مورد حقوق بشر و اهداف پوتین در اروپا خواهند گرفت.

دونالد ترامپ ، رئیس جمهور پیشین آمریکا اغلب به همدلی بیش از حد با پوتین و داشتن “رابطه پنهانی” با رهبر کرملین متهم شده است ، از دخالت روسیه در انتخابات ریاست جمهوری 2016 گرفته تا سرمایه گذاری اقتصادی. بایدن ، به عنوان معاون رئیس جمهور اوباما ، هنگام الحاق کریمه ، مداخله در شرق اوکراین و استقرار نیروها در سوریه ، به دلیل رفتار با کرملین مورد انتقاد قرار گرفت.

بایدن چندین بار گفته است که به دنبال رویارویی با مسکو نیست ، بلکه می خواهد هر زمان ممکن همکاری کند. رئیس جمهور جدید ایالات متحده e به عنوان مثال پوتین موافقت کرده است که برای تمدید قرارداد شروع جدیدی که ماه آینده منقضی می شود ، همکاری کند که دونالد ترامپ گفته است آن را تمدید نخواهد کرد

Sicurezza Internazionale ، تنها روزنامه ایتالیایی را که کاملاً به سیاست بین الملل اختصاص دارد ، بخوانید

ایتالو کوزنتینو، مترجم روسی

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *