[ad_1]

واکسن روسی Sputnik V ، وی در انتظار آموختن سرنوشتی که مقامات پزشکی اروپا در انتظار او هستند ، محبوبیت فزاینده ای را در سراسر جهان تجربه می کند. سرمی که مقامات پزشکی و علمی مسکو در پاسخ به آن ساخته اند Covid-19 توسط ویکتور اوربان به نفع مجارستان است ، اولین بار به یک کشور خارجی داده شد ، بلاروس ، در 21 دسامبر ، به کشورهای دور رسید مثل نپال است عربستان سعودی اما این فرخنده ترین تئاتر بازی در متن آمریکای لاتین است.

مشابه آنچه در آن قرار می گیرد از چین بین آسیای شرقی و آفریقا ، از نظر روسیه ، موضوع انتشار واکسن آن نه تنها از نظر بهداشتی بلکه دارای اعتبار و اعتبار سیاسی نیز است. واکسنهای غربی نیز همین مسئله را دارند (جنگ آمریکا علیه واکسن را در نظر بگیرید AstraZeneca انگلیسی) و ساده لوحانه خواهد بود اگر تصور کنیم که این حتی برای بازیگرانی که قصد دارند مجریان سیاسی ، دیپلماتیک و تجاری مستحکم در خارج از حوزه های غربی بسازند ، اتفاق نمی افتد.

اقتصاددان او شگفت زده شده بود، به دلیل ارزش سیاسی واکسن برای روسیه در چنین شرایط ظریفی مانند آمریکای لاتین ، یک موضوع ریاکاری را از این نظر پنهان می کند ، جایی که نفوذ ایالات متحده و متحدان آن به دلیل روابط فزاینده منطقه با مدعیان ژئوپولیتیک زیر سوال می رود. واشنگتن واکسن Sputnik تا حدودی شبیه واکسن مبتنی بر AstraZeneca است آدنو ویروس و ویروسهایی که باعث آنفولانزای طبیعی می شوند نه mRna مانند “رقبا” Pfizer و Moderna. این ویژگی منجر به نوعی انعطاف پذیری در ظرفیت حمل و نقل و ذخیره سازی می شود.

به همین دلیل ، دوز بعد از دوز ، آمریکای لاتین توسط Sputnik V. فتح می شود. همانطور که گزارش شده است مورچه ها ، “برزیل واکسن را از طریق اتحادیه شیمیایی دارویی تولید خواهد کرد” و قطب صنعتی برای کل منطقه تولیدی خواهد بود ، که پس از آن “بولیوی ، آرژانتین و سایر کشورهای منطقه فروخته و توزیع می شود ، با وجود این واقعیت که آزمایشات فاز هنوز انجام نشده است” شروع کردهاند. SinoVac و AstraZeneca دو واکسن دیگری هستند که می توانند دولت مکمل را در آنها تکمیل کنند جائر بولسونارو او خودش را جهت می دهد.آرژانتین توسط آلبرتو فرناندز قبلاً بصورت دسته جمعی با اسپوتنیک V واکسینه شده است و طبق گفته دولت بوینس آیرس ، شایعات مربوط به اوج غیرعادی عوارض جانبی را باید به دلیل دستکاری و اخبار جعلی دانست تا حقیقت را بیان کند که هنوز باید روشن شود. کلارین ادعا می کند که تعداد دوزهای مورد انتظار در کشور در کل حدود 20 میلیون خواهد بود و دولت ، همانطور که فرناندز به رسانه های روسی گفت ، می خواهد در آینده تهیه کند با به دست آوردن فناوری روسی در تولید واکسن سهیم شوید.

ما در مورد یک مسابقه استراتژیک صحبت می کنیم که برای تأثیرگذاری طولانی مدت آن طراحی شده است. کشورهایی مانند روسیه و چین چندین کشور غربی را آماده نمی کنند ، به طور قابل قبولی قصد دارند با استفاده از اهرم به همه گیری ویرانگر در سرزمین های خود پایان دهند ارزش ژئوپلیتیک واکسن ها. باز کن نشان میدهد که “شرکت های بزرگ دارویی مجبورند در اطراف تولید کنند 12 میلیارد دوز در سال 2021 of ، که تقریبا ” 9 میلیارد آنها قبلاً توسط تعداد کمی از کشورها ، یعنی ایالات متحده ، کانادا ، انگلستان ، نیوزیلند ، استرالیا و کشورهای عضو اتحادیه اروپا انتخاب شده اند. “روسیه و چین ، همراه با هند ، که از طبیعت خود به عنوان یک مرکز صنعتی دارویی با اهمیت جهانی بهره می برد، آنها یک استراتژی ترکیبی را انتخاب می کنند. همچنین برای کمک به کشورهای در حال توسعه یا کشورهایی که نتوانسته اند سهم مطلوبی از پادزهرها علیه کوید را بدست آورند کمک می کند.

در عصر رقابت جهانی ، تئاترهای درگیری وجود خواهد داشت ، جایی که مبارزه برای منابع ، موقعیت های ژئوپلیتیک و نفوذ دیپلماتیک شدت می یابد و از هر لحاظ انجام می شود. آمریکای لاتین یکی از آنهاست. و تصادفی نیست که روسیه ، که باید طرح خارج از کشور را به عنوان یک عامل مقاومت در برابر روندهای طولانی مدت که آن را محکوم به ترک تحصیل می کند ، به طور معقولانه از بخش بهداشت استفاده می کند تا احزاب سیاسی آینده را در یک منطقه به طور سنتی حیاط خلوت ایالات متحده بدست آورد. .

کریسمس صلح برای مسیحیان رنج دیده

اکنون اهداء کنید

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *