میلان ، 8 ژانویه (askanews) – حوادث واشنگتن با کپیتول هیل ، مکان مقدس دموکراسی آمریکا ، که توسط طرفداران دونالد ترامپ مورد هجوم قرار گرفت ، هیچ نظری از سوی کرملین و نشست سیاسی روسیه دریافت نکرده است. ولادیمیر پوتین ، اگرچه با مطبوعات ملاقات کرد ، اما کلمه ای در مورد ایالات متحده نگفت ، اما در عوض اعلامیه ای در مورد مواهب خدا صادر کرد: “گاهی اوقات انتظار معجزه ، ستاره واقعی است که روش زندگی ما را روشن می کند و در مراحل دشوارتر ما را پشتیبانی می کند.” ، وی گفت پس از مراسم مقدس کریسمس ارتدکس – که درست در زمان آشوب های واشنگتن سقوط کرد – در کلیسای سنت نیکلاس در لیپنو (نووگورود ، جایی که این تصاویر از کرملین از آنجا می آید).

مسئله دیگر دیپلماسی است. سخنگوی وزارت امور خارجه ، ماریا زاخارووا “سیستم انتخابی ایالات متحده را باستان می داند ، از استانداردهای مدرن دموکراتیک برخوردار نیست ، زمینه های بسیاری را برای تخلفات ایجاد می کند و رسانه های ایالات متحده به ابزاری برای مبارزه سیاسی تبدیل شده اند.”

اما در عوض روس ها در خیابان چه فکر می کنند؟

سرگئی خرولف ، مستمری بگیر: “دوران غرب وحشی را بخاطر بسپارید: کسانی که کلت دارند قویتر هستند.”

یک مادربزرگ ، النا کوهرسکایا: “خیلی مسخره به نظر می رسد. شما باید به موقع شکست را بپذیرید. او (ترامپ) مانند موش هایی رفتار می کند که از خانه بیرون رانده می شود و برمی گردد.”

آنچه ما را به رویا می اندازد ، آگلایا واسیلیوا ، طراح محصول است: “من می خواهم جهانی بدون خشونت ، همه چیز با مصالحه ، ارتباطات و توافق ها ، یعنی با روش های دیپلماتیک حل شود.”

در حالی که آندری ، یک کارآفرین ، ما را به زمین بازمی گرداند: “من فکر نمی کنم ترامپ ، طرفدارانش و کسانی که او را تبلیغ می کنند در آنجا متوقف شوند.”

گزارش توسط کریستینا جولیانو

ویرایش شده توسط لیندا ورزانی

تصاویر از askanewsدیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *