[ad_1]

میلان ، 8 ژانویه (askanews) – حوادث واشنگتن با کپیتول هیل ، مکان مقدس دموکراسی آمریکا ، که توسط طرفداران دونالد ترامپ مورد هجوم قرار گرفت ، هیچ نظری از سوی کرملین و نشست سیاسی روسیه دریافت نکرده است. ولادیمیر پوتین ، اگرچه با مطبوعات ملاقات کرد ، اما کلمه ای در مورد ایالات متحده نگفت ، اما در عوض اعلامیه ای در مورد مواهب خدا صادر کرد: “گاهی اوقات انتظار معجزه ، ستاره واقعی است که روش زندگی ما را روشن می کند و در مراحل دشوارتر ما را پشتیبانی می کند.” ، وی گفت پس از مراسم مقدس کریسمس ارتدکس – که درست در زمان آشوب های واشنگتن سقوط کرد – در کلیسای سنت نیکلاس در لیپنو (نووگورود ، جایی که این تصاویر از کرملین از آنجا می آید).

مسئله دیگر دیپلماسی است. سخنگوی وزارت امور خارجه ، ماریا زاخارووا “سیستم انتخابی ایالات متحده را باستان می داند ، از استانداردهای مدرن دموکراتیک برخوردار نیست ، زمینه های بسیاری را برای تخلفات ایجاد می کند و رسانه های ایالات متحده به ابزاری برای مبارزه سیاسی تبدیل شده اند.”

اما در عوض روس ها در خیابان چه فکر می کنند؟

سرگئی خرولف ، مستمری بگیر: “دوران غرب وحشی را بخاطر بسپارید: کسانی که کلت دارند قویتر هستند.”

یک مادربزرگ ، النا کوهرسکایا: “خیلی مسخره به نظر می رسد. شما باید به موقع شکست را بپذیرید. او (ترامپ) مانند موش هایی رفتار می کند که از خانه بیرون رانده می شود و برمی گردد.”

آنچه ما را به رویا می اندازد ، آگلایا واسیلیوا ، طراح محصول است: “من می خواهم جهانی بدون خشونت ، همه چیز با مصالحه ، ارتباطات و توافق ها ، یعنی با روش های دیپلماتیک حل شود.”

در حالی که آندری ، یک کارآفرین ، ما را به زمین بازمی گرداند: “من فکر نمی کنم ترامپ ، طرفدارانش و کسانی که او را تبلیغ می کنند در آنجا متوقف شوند.”

گزارش توسط کریستینا جولیانو

ویرایش شده توسط لیندا ورزانی

تصاویر از askanews[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *