[ad_1]

روسیه.  ناوالنی ، دادستان اصلی پوتین ، بیش از سه سال حبس دارد

یک روز تعطیل قبل از مسابقه. الکسی ناوالنی برای دادرسی در دادگاه منطقه سیمونوفسکی مسکو حاضر خواهد شد که باید تصمیم بگیرد که مجازات را بیش از سه سال در زندان واقعی جایگزین کند. دادستانی ، فقط برای اینکه بفهمد باد می وزد ، گفت که این مساعد است. پیش از این ، مقامات مخالف “اعتراضات” را در محوطه دادگاه اعلام کرده بودند ، اما تاکنون درخواست تجدیدنظر دقیقی دریافت نشده است. با این حال ، تنش قابل لمس است. تعداد تظاهرات در روز یکشنبه ، 31 ژانویه متوقف می شود و با شکستن 5400 ، یک رکورد واقعی است. در همین حال ، مراحل کیفری – بسیار شدیدتر از دستگیری های اداری – علیه کسانی که به خیابان ها آمده اند (و شاید یک افسر پلیس را در اواسط سرکوب تحت فشار قرار دادند) شروع شده است. اما این تاکتیک علاوه بر خفاش ، کمی شکر را در اینجا و آنجا درگیر می کند. یولیا ناوالنایا ، با وجود تبدیل شدن به یک شخصیت فزاینده در اعتراضات ، فقط یک جریمه 210 یورویی برای یک تظاهرات دریافت کرد. یکی دیگر از اقدامات درمانی برای جانباز کیرا جارلیش ، سخنگوی ناوالنی: قاضی وی را تا 23 مارس در حبس خانگی قرار داد.

كرملین ، به نوبه خود ، ادعا می كند كه دست قاطع پلیس هنگام برخورد با “اراذل و اوباش” “قانونی و موجه” است ، زیرا “در بعضی موارد” روز یكشنبه پیدا شد. سپس سخنگوی ولادیمیر پوتین ، دیمیتری پسکوف اطمینان داد که مسکو “علاقه” ای به ارزیابی های واشنگتن ندارد و “آموخته” درس های ایالات متحده است. کلماتی که به زودی واکنش وزیر خارجه جدید ایالات متحده آنتونی بلینکن را برانگیخت. وی در مصاحبه ای با Nbc گفت: “دولت روسیه اگر تصور كند این مسئله مربوط به ما باشد ، مرتكب اشتباه بزرگی می شود. این مربوط به آنها ، دولت ، ناامیدی مردم روسیه از فساد ، خودکامگی است. در مورد این موضوع ، ارزیابی سیاسی به دیمیتری مدودف ، رهبر پیشین کرملین سپرده شد که پس از سکوت طولانی پس از “قیچی” ، از نخست وزیر تا معاون رئیس شورای امنیت ، ناگهان به کانون توجه رسانه ها بازگشت. او رعد گفت: “ناوالنی ، شروری است که با تکنیک های فزاینده بدبینانه از تاکتیک های بی پروا برای به دست آوردن قدرت استفاده می کند.” ارزیابی بیشتر مخاطبان داخلی را هدف قرار داده تا مخاطبان خارجی.

در حقیقت ، غرب از آنچه در روسیه اتفاق می افتد به طور فزاینده ای احساس ناراحتی می کند. به عنوان مثال ، پاریس رسماً از آلمان خواسته است كه پروژه Nord Stream 2 را رها كند ، این دو برابر شدن خط لوله است كه به زودی (95٪ به اتمام می رسد) منابع متان روسیه را افزایش می دهد. برلین همیشه سعی کرده است از این اثر دفاع کند ، اما احتمال وجود پیچ ​​و تاب هایی وجود ندارد. از این نظر ، سفر نماینده عالی اتحادیه اروپا در امور خارجه ، جوزف بورل ، ممکن است مهمتر از پروتکل عادی باشد. سرویس اقدام خارجی اروپا (Seae) گفت که با تیم الکسی ناوالنی در تماس است تا بفهمد آیا بورل می تواند با او ملاقات کند. به طور خلاصه ، اوضاع سیال است ، اما هر لحظه ممکن است فریب بخورد.

انتشارات اخیر توسط تیم تحریریه (همه را ببین)
عنوان

[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *