[ad_1]

امشب در Rai1 ، ساعت 23:45 بعد از ظهر ، فیلم بایدن ، مستند بیوگرافی رئیس جمهور فعلی آمریکا که دونالد ترامپ را شکست داد ، پخش می شود.

اخبار


بر

MARICA LANZELOTI16/01/2021

امشب در Rai1، اواخر شب در ساعت 11:45 بعد از ظهر روش بایدن، بیوگرافی قانع کننده ای از مردی که دونالد ترامپ ، رئیس جمهور معزول را به چالش کشید و پیروز شد ، چند ساعت پس از آغاز به کار به عنوان رئیس جمهور جدید ایالات متحده و چند روز پس از حمله چشمگیر به پایتخت.

این مستند به کارگردانی مایکل کرک ، کارگردان برنده جایزه آمریکایی ، روش جو بایدن را تحلیل می کند ، از کودکی دشوار شروع می شود: لکنت زبان ، آسیب قلدری که باعث می شود مقاومت زیادی داشته باشد ، کیفیتی ارزشمند در تمام مراحل زندگی و حرفه اش. . عشق به سیاست و همدلی با مردم: استراتژی پیروزی وی ، همانطور که انتخاب کاندیدای سناتور کمالا هریس به عنوان معاون رئیس جمهور پس از یک دعوای جنجالی بین این دو نشان داد. بایدن که شیفته الهامات کندی بود ، در سن 30 سالگی سناتور شد. او وقتی فاجعه زندگی او را مختل می کند ، خانواده ای کامل دارد.

این مستند مراحل زندگی وی و کارزاری را که در آن بایدن با به چالش کشیدن واکنش شدید جنبش های افراطی که چند روز پیش به پایتخت حمله کردند ، موفق به جمع آوری مجدد افکار عمومی شد.
ما مستند ، متخصص سیاست خارجی مونیکا مگیونی را با تأملات خود در مورد دوران بایدن و آنچه می تواند برای مردم آمریکا و جهان نشان دهد ، ارائه می دهیم. “ارتباط بزرگ از تجزیه و تحلیل دقیق و دقیق یک مستند بزرگ عبور می کند: تفسیر جدیدی از واقعیت آمریکا ، نیروهای میدان ، دلایل عمیق و روانشناختی مردی که ایالات متحده را هدایت می کند“بر Duilio Jamaria ، مدیر Rai Documentari تأکید می کند.[ad_2]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *